Стілець складаний ультралегкий Naturehike CNK2550JJ013 Yamami YL01, розмір М, алюміній, оливковий





Стілець складаний ультралегкий Naturehike CNK2550JJ013 Yamami YL01, розмір М, алюміній, оливковий
Стілець Naturehike Yamami YL01 поєднує компактність похідного спорядження та зручність повноцінного крісла, в якому можна відпочивати як вдома.
Конструкція розкладається до розмірів 55 х 54 х 73.5 см. М'яка спинка середньої висоти та збільшене по ширині сидіння до 54 см дозволяють повністю розслабитися.
У виробництві Naturehike Yamami YL01 використано надлегкі матеріали:
- Верх з тканини Оксфорд 600D. Це синтетичний матеріал з гладкою поверхнею, яка несприйнятлива до появи зачіпок та втрати форми. Бічні вставки з сітки покращують вентиляцію спини, що допомагає уникнути перегрівання у теплу погоду.
- Каркас із алюмінієвого сплаву 7001. Х-подібна система складається з посилених алюмінієвих труб, які витримують навантаження до 180 кг. Метал несприйнятливий до корозії та добре переносить контакт з вологою.
У стільці передбачено приховані кишені для зберігання дрібних речей. Нековзні насадки на ніжках підвищують стійкість при встановленні.
У складеному вигляді виріб поміщається у фірмовий чохол 14 х 14 х 38 см з комплекту.
Характеристики складаного ультралегкого стільця Naturehike CNK2550JJ013 Yamami YL01, розмір М, алюміній, оливкового:
- колір – оливковий;
- max навантаження – 180 кг;
- матеріал сидіння – тканина Оксфорд 600D + вставки з сітки;
- каркас із алюмінію 7001;
- є нековзні насадки на ніжках;
- розміри після встановлення – 55 х 54 х 73.5 см;
- розміри у складеному положенні – 14 х 14 х 38 см;
- вага – 1.3 кг;
- чохол для зберігання є в комплекті.
Ви можете купити Naturehike CNK2550JJ013 Yamami YL01,,, за доступною ціною і з доставкою по всій Україні, оформивши замовлення на нашому сайті forcamp.in.ua.
Якщо виникли питання, дзвоніть нам за телефоном: 097-938-66-80, будемо раді проконсультувати та допомогти обрати товар, який найбільш підійде для вирішення саме Ваших потреб!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NatureHike |
| Вага | 1.3 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Оливковий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Матеріал | тканина Оксфорд 600D, алюміній 7001 |
| Розмір | 55 х 54 х 73.5 см |
| Розмір в складеному стані | 14 х 14 х 38 см |
| Тип | Крісла |
| Тип товару | Меблі для кемпінгу |
- Ціна: 3 130 ₴






