Складаний стіл Naturehike Yamami Y01 CNK2450JJ027, М, алюміній





Складаний стіл Naturehike Yamami Y01 CNK2450JJ027, М, алюміній
Стіл Naturehike Yamami Y01 у розмірі M розкладається до розмірів 52 х 37.5 х 41 см.
Поверхню можна використовувати для облаштування польової кухні, приготування їжі, встановлення пальника з посудом та сервірування страв під час відпочинку на природі.
У виробництві використано такі матеріали:
- Основа з алюмінієвого сплаву 6063. Метал має антикорозійні властивості та знижує загальну вагу конструкції до 1.67 кг без шкоди для міцності. Стіл витримує навантаження 50 кг в одній точці.
- Сполучні елементи та кріплення з нержавіючої сталі 304. Деталі не піддаються деформуванню, а також несприйнятливий до іржі.
Для стійкості на різних поверхнях на ніжках передбачені антиковзні насадки.
У складеному вигляді розміри конструкції становлять 15 х 15 х 42 см. У комплекті є фірмовий мішок-чохол, який захищає металеві частини від подряпин під час транспортування.
Характеристики складаного стола Naturehike Yamami Y01 CNK2450JJ027, М, алюміній:
- складаний стіл Naturehike з нековзними насадками на ніжках;
- max навантаження – 50 кг;
- матеріали – сплав алюмінію 6063, нержавіюча сталь 304;
- розміри при встановленні – 52 х 37.5 х 41 см;
- розміри у складеному положенні – 15 х 15 х 42 см;
- вага – 1.67 кг;
- чохол-сумка є в комплекті;
- офіційна гарантія – 1 рік.
Ви можете купити Naturehike Yamami Y01 CNK2450JJ027,, за доступною ціною і з доставкою по всій Україні, оформивши замовлення на нашому сайті forcamp.in.ua.
Якщо виникли питання, дзвоніть нам за телефоном: 097-938-66-80, будемо раді проконсультувати та допомогти обрати товар, який найбільш підійде для вирішення саме Ваших потреб!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NatureHike |
| Стан | Новий |
| Розміри столу в розкладеному вигляді | |
| Вага | 1.67 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові функції | нековзкі накладки на ніжках |
| Матеріал | сплав алюмінію 6063, нержавіюча сталь 304 |
| Розмір | 52 х 37.5 х 41 см |
| Розмір в складеному стані | 15 х 15 х 42 см |
| Тип | Столи |
| Тип товару | Меблі для кемпінгу |
- Ціна: 2 710 ₴






