Велосипед гірський Kona Process 134 29" 2024 Olive Green, M (KNA B351342903)





Велосипед гірський Kona Process 134 29" 2024 Olive
Це чудовий велосипед для тих, хто хоче спробувати їзду на гірському велосипеді з повною підвіскою. Він доступний за ціною і здатний їздити по будь-якій місцевості. Завдяки передній та задній наскрізним осям, пневматичній підвісці та довгим дропаутам, він має все необхідне, щоб полюбити інтенсивнішу їзду.
Характеристики велосипеду гірського Kona Process 134 29" 2024:
- Рама: Kona 6061 Aluminum Butted
- Задній амортизатор RockShox Deluxe Select Trunnion
- Вилка: RockShox Recon RL Motion Control Solo Air 140mm Tapered 110mm Spacing
- Шатуни: Shimano Deore
- Ланцюг: KMC X11
- Касета: Shimano Deore 11-51t 11spd
- Перемикачі: Shimano Deore 11spd
- Гальма: Shimano MT201
- Ротори: Shimano RT30 180mm (centerlock) / Shimano RT30 160mm (centerlock)
- Гальмівні ручки: Shimano MT201 Hydraulic
- Кермо: Kona XC/BC 35r
- Підсідельний штир: TranzX Dropper +RAD Internal 31.6mm
- Гріпси: Kona Key Grip
- Сідло: Kona Trail
- Втулка передня: Shimano 110x15mm
- Втулка задня: Shimano 148x12mm
- Спиці: Stainless Black 14g
- Ободи: WTB ST i30 TCS 2.0
- Передня покришка: Maxxis Minion DHF EXO TR DUAL 29x2.5" WT
- Задня покришка: Maxxis Dissector EXO TR DUAL 29x2.4" WT
Щоб пришвидшити виробництво та постачання велосипедів, виробники мають право корегувати їх специфікаціі та не попереджувати вчасно про це магазини. Майте на увазі, що комплектація велосипеда може відрізнятися від вказаної в характеристиках та на фото. Щоб отримати детальну інформацію стосовно специфікаціі, звертайтеся до наших консультантів!
Придбати Kona Process 134 29 2024 Olive можна за вигідною ціною на нашому сайті forcamp.in.ua з доставкою по всій Україні.
Якщо у вас виникли запитання, телефонуйте за номером: 097-938-66-80. Ми завжди раді допомогти з вибором найкращого товару!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KONA |
| Країна виробник | Канада |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Olive Green |
| Бренд вилки | Rock Shox |
| Виделка | RockShox Recon RL Motion Control Solo Air 140mm Tapered 110mm Spacing |
| Втулки | Shimano 110x15mm / Shimano 148x12mm |
| Гальмівні ручки | Shimano MT201 Hydraulic |
| Гарантійний термін, міс. | 12 |
| Гріпси | Kona Key Grip |
| Для кого велосипед? | Чоловічі, Жіночі |
| Діаметр колеса | 29" |
| Заднє гальмо | Shimano MT201 |
| Задній перемикач | Shimano Deore 11spd |
| Рост | 168 — 178 см |
| Касета | Shimano Deore 11-51t 11spd |
| Кермо | Kona XC/BC 35r |
| Кількість швидкостей | 11 (1x11) |
| Ланцюг | KMC X11 |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Модельний ряд | Kona Process |
| Обладнання | Shimano Deore |
| Ободи | WTB ST i30 TCS 2.0 |
| Переднє гальмо | Shimano MT201 |
| Передній перемикач | Shimano Deore |
| Покришки | Maxxis Minion DHF EXO TR DUAL 29x2.5" WT / Maxxis Dissector EXO TR DUAL 29x2.4" WT |
| Підвіска | Двопідвіс |
| Підсідельний штир | TranzX Dropper +RAD Internal 31.6mm |
| Рама | Kona 6061 Aluminum Butted |
| Розмір рами | M |
| Рік | 2024 |
| Стать | Універсальні |
| Сідло | Kona Trail |
| Тип велосипеда | Гірські, Двопідвісні |
| Тип вилки | Повітряно-масляна |
| Тип втулки | Касетна |
| Тип гальм | Диск. гідравліка |
| Хід вилки | 110 мм |
| Шатуни | Shimano Deore |
- Ціна: 70 125 ₴






