Велосипед гірський Kona Lava Dome 29" White, L (KNA B36LDW05)





Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велосипед гірський Kona Lava Dome 29"
Lava Dome - це наче ваш найкращий друг, але у вигляді велосипеда. Він чудово їде по бруду та бездоріжжю. Але водночас на ньому також круто гасати по місту. Надійно проходить будь-які випробування! Lava Dome має просту у використанні 9-швидкісну трансмісію з заднім перемикачем, а також внутрішню прокладку кабелів та дропаути. Завдяки міцним 29-дюймовим колесам, на які можна встановити 2,6-дюймові шини - цей велосипед готовий до всього на своєму шляху!
Особливості велосипеду гірського Kona Lava Dome 29":
- Легка та водночас міцна алюмінієва рама, яка не втратила ні грама аеро властивостей і їздових характеристик.
- 29-дюймові колеса достатньо великі та надійні, щоб ви могли їздити по будь-якуму бездоріжжі.
- Трансмісія на 9 передач дозволяє швидко їхати по рівних ділянках і легко підніматися на пагорби.
- Гідравлічні гальма забезпечать плавне гальмування.
Щоб пришвидшити виробництво та постачання велосипедів, виробники мають право корегувати їх специфікаціі та не попереджувати вчасно про це магазини. Майте на увазі, що комплектація велосипеда може відрізнятися від вказаної в характеристиках та на фото. Щоб отримати детальну інформацію стосовно специфікаціі, звертайтеся до наших консультантів!
Придбати Kona Lava Dome 29 можна за вигідною ціною на нашому сайті forcamp.in.ua з доставкою по всій Україні.
Якщо у вас виникли запитання, телефонуйте за номером: 097-938-66-80. Ми завжди раді допомогти з вибором найкращого товару!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KONA |
| Країна виробник | Канада |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд вилки | Suntour |
| Виделка | Suntour XCR 32 or X1 LO-R or RST Omega Coil Spring 100mm |
| Вінос | Kona XC |
| Втулки | Joytech 100x9mm / Joytech 135x10mm |
| Гальмівні ручки | Tektro HDM275 Hydraulic |
| Гарантійний термін, міс. | 12 |
| Гріпси | Kona Key Grip Slip on |
| Діаметр колеса | 29" |
| Для кого велосипед? | Чоловічі, Жіночі |
| Заднє гальмо | Tektro HDM275 Hydraulic |
| Задній перемикач | Microshift Advent w/ Clutch |
| Касета | Microshift Advent 11-46t 9spd |
| Кількість швидкостей | 9 (1x9) |
| Ланцюг | KMC X9 |
| Максимальне навантаження, кг. | 135 |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Модельний ряд | Kona Lava Dome |
| Ободи | Alex DP27K |
| Обладнання | microSHIFT Advent |
| Педалі | Kona JS2 |
| Переднє гальмо | Tektro HDM275 Hydraulic |
| Передній перемикач | відсутній |
| Покришки | WTB Trail Boss or Maxxis Rekons 29x2.25" |
| Стать | Універсальні |
| Підвіска | Хардтейл |
| Підсідельний штир | Kona Thumb 31.6mm |
| Розмір рами | L |
| Рама | Kona 6061 Aluminum Butted |
| Рост | 175 — 183 см |
| Кермо | Kona XC/BC Riser |
| Рульова колонка | Feimen HP-H868B |
| Ручки перемикання | Microshift Advent |
| Рік | 2023 |
| Сідло | Kona XC/BC Riser |
| Тип велосипеда | Гірські |
| Тип вилки | Пружинно-масляна |
| Тип втулки | Касетна |
| Тип гальм | Диск. гідравліка |
| Хід вилки | 100 мм |
| Колір | white |
| Шатуни | Samox |
- Ціна: 32 663 ₴






