Велосипед електрічний гірський Kona Remote 130, 29", 2024, Blue, L (KNA B36RE13005)





Велосипед електрічний гірський Kona Remote 130, 29", 2024,
Трохи Process 134, трохи Remote 160 - це ідеальна гармонія між гірським трейловим велосипедом та повноцінним електричним гірським велосипедом. Міцна алюмінієва рама містить двигун Shimano та акумулятор. Еластична підвіска забезпечує підтримку під час сильних ударів та плавність ходу на важких ділянках. 29-дюймові колеса взуті в гуму, що забезпечує відмінне зчеплення з дорогою. Незалежно від того, чи ви їдете на прогулянку після роботи, чи на багатогодинну екскурсію, Remote 130 настільки ж універсальний, як і велосипеди, що надихнули його на створення.
Особливості Kona Remote 130:
- Легка алюмінієва рама 6061
- Вилка Fox Rhythm 34 Float 140 мм
- Задній амортизатор Fox Performance Float Trunnion
- Двигун Shimano E7000 25KPH
- Батарея Shimano 504Wh
- Дисплей Shimano SC-E7000 Display
Придбати Kona Remote 130, 29, 2024, можна за вигідною ціною на нашому сайті forcamp.in.ua з доставкою по всій Україні.
Якщо у вас виникли запитання, телефонуйте за номером: 097-938-66-80. Ми завжди раді допомогти з вибором найкращого товару!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KONA |
| Країна виробник | Канада |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд вилки | Fox |
| Виделка | Fox Rhythm 34 Float 140mm Tapered 110 Spacing |
| Вінос | Kona XC/BC 35 |
| Втулки | Передня Formula 110x15mm; Задня Formula 148x12mm |
| Гальмівні ручки | Shimano Deore |
| Гарантійний термін, міс. | 12 |
| Гріпси | Kona Key Grip |
| Діаметр колеса | 29" |
| Для кого велосипед? | Чоловічі, Жіночі |
| Заднє гальмо | Shimano RT66 180mm |
| Задній амортизатор | Fox Performance Float Trunnion |
| Задній перемикач | Shimano Deore |
| Касета | Shimano Deore 10-51t 12spd |
| Кількість швидкостей | 12 (1x12) |
| Ланцюг | Shimano Deore |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Модельний ряд | Kona Remote |
| Ободи | WTB KOM Trail i35 TCS 2.0 |
| Обладнання | Shimano Deore |
| Педалі | відсутні |
| Переднє гальмо | Shimano RT66 203mm |
| Покришки | Maxxis Minion DHF EXO+ TR 3C 29x2.5" WT / Maxxis Minion DHR II EXO+ TR 3C 29x2.4" WT |
| Стать | Універсальні |
| Підвіска | Двопідвіс |
| Підсідельний штир | TranzX Dropper Internal 31.6mm |
| Розмір рами | L |
| Рама | Kona 6061 Aluminum Butted 130mm Travel |
| Рост | 175 — 183 см |
| Кермо | Kona XC/BC 35 |
| Рульова колонка | FSA No.57E |
| Ручки перемикання | Shimano Deore |
| Рік | 2024 |
| Сідло | WTB Volt |
| Тип велосипеда | Гірські, Двопідвісні, Електричні |
| Тип вилки | Повітряно-масляна |
| Тип втулки | Касетна |
| Тип гальм | Диск. гідравліка |
| Хід вилки | 140 мм |
| Колір | Blue |
| Шатуни | Shimano E8000 |
| Електричний привод | Shimano E7000 25KPH |
- Ціна: 141 780 ₴






