Велосипед гірський Kona Fire Mountain 27.5" Silver, S (KNA B36FMS01)


Велосипед гірський Kona Fire Mountain 27.5" Silver,
Це класика від Kona, яка демонструє найкращі характеристики для комфортної їзди. Fire Mountain оснащений 9-швидкісною трансмісією з плавним перемиканням передач, що забезпечує керованість на різній місцевості, та гідравлічними дисковими гальмами, що дозволяють зупинитися в найкоротші терміни. Завдяки вилці з 100-міліметровим ходом та міцним і широким шинам, Fire Mountain допомагає відчувати себе впевнено на бездоріжжі. Доступний для менших райдерів у версії XS з 26-дюймовими колесами та 27,5-дюймовими колесами для розмірів S-XL.
Особливості велосипеду гірського Kona Fire Mountain:
- Легка алюмінієва рама, яка не втратила ні грама аеро властивостей і їздових характеристик.
- Розміри коліс міняються в залежності від розміру рами: 27.5" (S - XL) / 26" (XS) x2.25".
- Трансмісія на 9 передач дозволяє швидко їхати по рівних ділянках і легко підніматися на пагорби.
Щоб пришвидшити виробництво та постачання велосипедів, виробники мають право корегувати їх специфікаціі та не попереджувати вчасно про це магазини. Майте на увазі, що комплектація велосипеда може відрізнятися від вказаної в характеристиках та на фото. Щоб отримати детальну інформацію стосовно специфікаціі, звертайтеся до наших консультантів!
Придбати Kona Fire Mountain 27.5 Silver, можна за вигідною ціною на нашому сайті forcamp.in.ua з доставкою по всій Україні.
Якщо у вас виникли запитання, телефонуйте за номером: 097-938-66-80. Ми завжди раді допомогти з вибором найкращого товару!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KONA |
| Країна виробник | Канада |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд вилки | Suntour |
| Виделка | Suntour XCR 32 or X1 LO-R or RST Omega Coil Spring 100mm |
| Вінос | Kona Control |
| Втулки | Joytech 100x9mm / Joytech 135x10mm |
| Гальмівні ручки | Tektro HDM275 |
| Гарантійний термін, міс. | 12 |
| Гріпси | Kona Key Grip Slip on |
| Діаметр колеса | 27.5" (650B) |
| Для кого велосипед? | Чоловічі, Жіночі |
| Заднє гальмо | Tektro HDM275 |
| Задній перемикач | Microshift Advent w/ Clutch |
| Касета | Microshift Advent 11-46t 9spd |
| Кількість швидкостей | 9 (1x9) |
| Ланцюг | KMC X9 |
| Максимальне навантаження, кг. | 135 |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Модельний ряд | Kona Fire Mountain |
| Ободи | Alex DP27K |
| Обладнання | microSHIFT Advent |
| Педалі | Kona JS2 |
| Переднє гальмо | Tektro HDM275 |
| Передній перемикач | відсутній |
| Покришки | WTB Trail Boss or Maxxis Rekon 27.5/26x2.25" |
| Стать | Універсальні |
| Підвіска | Хардтейл |
| Підсідельний штир | Kona Thumb w/Offset 31.6mm |
| Розмір рами | S |
| Рама | Kona 6061 Aluminum Butted |
| Рост | 152 - 160 см |
| Кермо | Kona Aluminium Riser |
| Рульова колонка | Feimen HP-H868B |
| Ручки перемикання | Microshift Advent |
| Рік | 2023 |
| Сідло | Kona XC |
| Тип велосипеда | Гірські |
| Тип вилки | Пружинно-масляна |
| Тип втулки | Касетна |
| Тип гальм | Диск. гідравліка |
| Хід вилки | 100 мм |
| Шатуни | Samox |
- Ціна: 31 195 ₴

