Велосипед шосейний BH Quartz ACR 4.0 ULT DI2 22V, Grey, L, 28" (BH LD400.G87-L)

Велосипед шосейний BH Quartz ACR 4.0 ULT DI2 22V,
Вас всіляко вабить шосе? Ви полюбляєтє долати великі відстані на максимальній швидкості, не втрачаючи при цому комфорт та керованість?
Сучасний, досить легкий, з неймовірно розслабленою, як для шоссейного велосипеда, посадкою, велосипед BH Quatrz - саме для Вас!
Можно багато писати про технології використані в цьому велосипеді, але ми вже бачимо Вашу посмішку та мрійливий погляд, тож не зовлікайте!
Наші механіки вже налаштували велосипед, та є одне питання, якого кольору Вам ставити фляготримач?
Щоб пришвидшити виробництво та постачання велосипедів, виробники мають право корегувати їх специфікаціі та не попереджувати вчасно про це магазини. Майте на увазі, що комплектація велосипеда може відрізнятися від вказаної в характеристиках та на фото. Щоб отримати детальну інформацію стосовно специфікаціі, звертайтеся до наших консультантів!
Придбати BH Quartz ACR 4.0 ULT DI2 22V, можна за вигідною ціною на нашому сайті forcamp.in.ua з доставкою по всій Україні.
Якщо у вас виникли запитання, телефонуйте за номером: 097-938-66-80. Ми завжди раді допомогти з вибором найкращого товару!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BH Bikes |
| Країна виробник | Іспанія |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 9 |
| Виделка | Quartz Disc, Integrated Full Carbon 1.5", ACR |
| Гарантійний термін, міс. | 12 |
| Діаметр колеса | 28" (700С) |
| Для кого велосипед? | Чоловічі, Жіночі |
| Заднє гальмо | Shimano Ultegra Hydraulic |
| Задній перемикач | Shimano Ultegra DI2 |
| Касета | Shimano Ultegra 11/30 |
| Кількість швидкостей | 22 (2x11) |
| Ланцюг | FSA TH-CN1102 |
| Матеріал рами | Карбон |
| Модельний ряд | BH Quartz |
| Ободи | Shimano RS170 Disc |
| Обладнання | Shimano Ultegra Di2 |
| Переднє гальмо | Shimano Ultegra Hydraulic |
| Передній перемикач | Shimano Ultegra DI2 Hydra |
| Покришки | Hutchinson Nitro2 700x28 |
| Стать | Універсальні |
| Підвіска | Ригід |
| Підсідельний штир | BH SL 27,2 |
| Розмір рами | L |
| Рама | Quartz Disc Carbon Monocoque, Thru Axle 12mm, ACR |
| Рост | 175 - 189 см |
| Кермо | FSA Energy ACR Compact |
| Рульова колонка | FSA ACR |
| Ручки перемикання | Shimano Ultegra Di2 Hydra |
| Рік | 2020 |
| Сідло | Prologo Nago RS |
| Тип велосипеда | Шосейні |
| Тип вилки | Ригідна |
| Тип втулки | Касетна |
| Тип гальм | Диск. гідравліка |
| Шатуни | FSA Gossamer |
- Ціна: 99 900 ₴

