Велосипед гірський Kona Kahuna DL, 29", 2024, Blue, L (KNA B36KHD05)





Велосипед гірський Kona Kahuna DL, 29", 2024,
Передай привіт Kahuna DL! Ця чудова алюмінієва рама має гладкі зварні шви для надзвичайно чистого вигляду. Kona взяли все, що подобається людям у Kahuna, і зробили його ще кращим за допомогою розкішного набору компонентів, щоб забезпечити вам надзвичайно плавну їзду на 29-дюймових колесах із передніми та задніми колесами Boost.
Kahuna DL є чудовим вибором для райдерів, які бажають глибше зануритися в їзду на одному треку з велосипедом, який не залишає бажати кращого і може триматися на різноманітній місцевості.
Особливості Kona Kahuna DL:
- 12-швидкісна трансмісія
- Внутрішня проводка кабелю для додаткового дропера
- Потужні гідравлічні дискові гальма
Щоб пришвидшити виробництво та постачання велосипедів, виробники мають право корегувати їх специфікаціі та не попереджувати вчасно про це магазини. Майте на увазі, що комплектація велосипеда може відрізнятися від вказаної в характеристиках та на фото. Щоб отримати детальну інформацію стосовно специфікаціі, звертайтеся до наших консультантів!
Придбати Kona Kahuna DL, 29, 2024, можна за вигідною ціною на нашому сайті forcamp.in.ua з доставкою по всій Україні.
Якщо у вас виникли запитання, телефонуйте за номером: 097-938-66-80. Ми завжди раді допомогти з вибором найкращого товару!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KONA |
| Країна виробник | Канада |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд вилки | Rock Shox |
| Виделка | RockShox Sid SL DebonAir 100mm Tapered 110mm Spacing |
| Вінос | Kona XC |
| Втулки | Передня Formula 110x15mm (centerlock); Задня Shimano 148x12mm (centerlock) |
| Гальмівні ручки | Shimano SLX |
| Гарантійний термін, міс. | 12 |
| Гріпси | Kona Key Grip |
| Діаметр колеса | 29" |
| Для кого велосипед? | Чоловічі, Жіночі |
| Заднє гальмо | Shimano SLX / Shimano RT54 160mm (centerlock) |
| Задній перемикач | Shimano XT 12 spd |
| Касета | Shimano Deore 10-51t 12spd |
| Кількість швидкостей | 12 (1x12) |
| Ланцюг | Shimano Deore 12spd |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Модельний ряд | Kona Kahuna |
| Ободи | WTB ST i27 TCS 2.0 |
| Обладнання | Shimano SLX |
| Педалі | Kona JS2 |
| Переднє гальмо | Shimano SLX / Shimano RT54 180mm (centerlock) |
| Передній перемикач | відсутній |
| Покришки | Maxxis Rekon EXO TR DUAL 29x2.25" |
| Стать | Універсальні |
| Підвіска | Хардтейл |
| Підсідельний штир | Kona Thumb w/Offset 31.6mm |
| Розмір рами | L |
| Рама | Kona Race Light 6061 Aluminum Butted |
| Рост | 175 — 183 см |
| Кермо | Kona XC/BC Riser |
| Рульова колонка | FSA No.57B |
| Ручки перемикання | Shimano SLX 12 spd |
| Рік | 2024 |
| Сідло | WTB Volt |
| Тип велосипеда | Гірські |
| Тип вилки | Повітряно-масляна |
| Тип втулки | Касетна |
| Тип гальм | Диск. гідравліка |
| Хід вилки | 100 мм |
| Колір | Blue |
| Шатуни | Prowheel 12spd |
- Ціна: 74 537 ₴






