Велосипед гірський Kona Lana'I 29" Blue, L (KNA B36LAB05)


Велосипед гірський Kona Lana'I 29"
Ми всі пам'ятаємо свій перший гірський велосипед. Для багатьох з нас це був велосипед на кшталт Lana'i. Досить доступний за ціною, щоб не відчувати себе надто ризиковано, але оснащений компонентами, які дають вам свободу досліджувати бездоріжжя. Lana'i має інтегровані перемикачі передач та гальмівні важелі, що спрощують керування, і тепер доступний у трьох розмірах коліс: 26" для розміру XS, 27,5" для S та M, та 29" для L та XL. З 8-швидкісною трансмісією, надійними дисковими гальмами та 100-міліметровою ходовою вилкою Lana'i - це ідеальний спосіб відчути смак справжньої їзди по синглтреку.
Особливості велосипеду гірського Kona Lana'I:
- Легка алюмінієва рама, яка не втратила ні грама аеро властивостей і їздових характеристик.
- Розміри коліс міняються в залежності від розміру рами: 29" (L & XL) / 27.5" (S & M) / 26" (XS) x2.25".
- Трансмісія на 8 передач дозволяє швидко їхати по рівних ділянках і легко підніматися на пагорби.
Щоб пришвидшити виробництво та постачання велосипедів, виробники мають право корегувати їх специфікаціі та не попереджувати вчасно про це магазини. Майте на увазі, що комплектація велосипеда може відрізнятися від вказаної в характеристиках та на фото. Щоб отримати детальну інформацію стосовно специфікаціі, звертайтеся до наших консультантів!
Придбати Kona LanaI 29 можна за вигідною ціною на нашому сайті forcamp.in.ua з доставкою по всій Україні.
Якщо у вас виникли запитання, телефонуйте за номером: 097-938-66-80. Ми завжди раді допомогти з вибором найкращого товару!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KONA |
| Країна виробник | Канада |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд вилки | Suntour |
| Виделка | Suntour XCT30 or XCM DS Coil Spring 100mm |
| Вінос | Kona XC |
| Втулки | Joytech or Solon 100x9mm / Joytech or Solon 135x10mm |
| Гальмівні ручки | Shimano Altus |
| Гарантійний термін, міс. | 12 |
| Гріпси | Kona Key Grip Slip on |
| Діаметр колеса | 29" |
| Для кого велосипед? | Чоловічі, Жіночі |
| Заднє гальмо | Tektro Novella Mechanical Brake |
| Задній перемикач | Shimano Altus |
| Касета | Shimano HG200 12-32t 8spd |
| Кількість швидкостей | 16 (2x8) |
| Ланцюг | KMC Z8.3 |
| Максимальне навантаження, кг. | 135 |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Модельний ряд | Kona Lana'I |
| Ободи | Alex DP27K or Jalco DD32 |
| Обладнання | Shimano Altus |
| Педалі | Kona JS2 |
| Переднє гальмо | Tektro Novella Mechanical Brake |
| Передній перемикач | Shimano Altus |
| Покришки | WTB Trail Boss or Maxxis Rekon 29" (L & XL)/27.5" (S & M)/26" (XS)x2.25" |
| Стать | Універсальні |
| Підвіска | Хардтейл |
| Підсідельний штир | Kona Thumb w/Offset 31.6mm |
| Розмір рами | L |
| Рама | Kona 6061 Aluminum Butted |
| Рост | 175 — 183 см |
| Кермо | Kona Aluminium Riser |
| Рульова колонка | Feimen HP-H868B |
| Ручки перемикання | Shimano Altus |
| Рік | 2023 |
| Сідло | Kona XC |
| Тип велосипеда | Гірські |
| Тип вилки | Пружинно-еластомірна |
| Тип втулки | Касетна |
| Тип гальм | Диск. гідравліка |
| Хід вилки | 100 мм |
| Колір | Blue |
| Шатуни | Shimano Altus or Prowheel CW TM-CY10 |
- Ціна: 24 352 ₴

