Велосипед гравійний Kona Rove NRB, 27.5", 2024, Porcelain, 58 см (KNA B36RVN58)





Велосипед гравійний Kona Rove NRB, 27.5", 2024, Porcelain, 58 см (KNA B36RVN58)
Ви глибоко в мріях і плавно ковзаєте по мальовничих дорогах. Шлях швидкий, звивистий і повний викликів. Ти дивишся на свій велосипед і не можеш стримати усмішки, бо він ідеальний. Ви посміхаєтеся не лише тому, що велосипед виглядає фантастично, а й тому, що він має все, що вам потрібно: достатньо точок кріплення для вашого спорядження, зручну геометрію, швидкі шини та надійні компоненти, і ви витратили набагато менше, ніж більшість.
Особливості Kona Rove NRB:
- Легка алюмінієва рама 6061.
- Карбонова вилка, орієнтована на продуктивність.
- Надійна 11-швидкісна трансмісія SRAM Apex.
- Міцні диски WTB ST i23 TCS 2.0 із втулками Formula.
- Комфортні шини Maxxis Receptor із захистом від проколів.
Щоб пришвидшити виробництво та постачання велосипедів, виробники мають право корегувати їх специфікаціі та не попереджувати вчасно про це магазини. Майте на увазі, що комплектація велосипеда може відрізнятися від вказаної в характеристиках та на фото. Щоб отримати детальну інформацію стосовно специфікаціі, звертайтеся до наших консультантів!
Придбати Kona Rove NRB, 27.5, 2024, Porcelain, 58 (KNA B36RVN58) можна за вигідною ціною на нашому сайті forcamp.in.ua з доставкою по всій Україні.
Якщо у вас виникли запитання, телефонуйте за номером: 097-938-66-80. Ми завжди раді допомогти з вибором найкращого товару!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KONA |
| Країна виробник | Канада |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд вилки | Kona |
| Виделка | Kona Rove Verso Full Carbon Flat Mount Disc |
| Вінос | Kona Road |
| Втулки | Передня Formula 100x12 мм; Задня Formula 142x12 мм |
| Гальмівні ручки | SRAM Apex |
| Гарантійний термін, міс. | 12 |
| Гріпси | Kona Cork Tape |
| Діаметр колеса | 27.5" (650B) |
| Для кого велосипед? | Чоловічі, Жіночі |
| Заднє гальмо | TRP Spyre C / TRP R160 160mm |
| Задній перемикач | SRAM Apex |
| Касета | SRAM PG1130 11-42t 11spd |
| Кількість швидкостей | 11 (1x11) |
| Ланцюг | SRAM PC1110 |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Модельний ряд | Kona Rove |
| Ободи | WTB ST i23 TCS 2.0 |
| Обладнання | SRAM Apex |
| Педалі | відсутні |
| Переднє гальмо | TRP Spyre C / TRP R160 160mm |
| Передній перемикач | відсутній |
| Покришки | Maxxis Receptor EXO TR 650x47c |
| Стать | Універсальні |
| Підвіска | Ригід |
| Підсідельний штир | Kona Thumb w/Offset 31.6mm |
| Розмір рами | XXL |
| Рама | Kona 6061 Aluminium Butted |
| Рост | 185 - 196 см |
| Кермо | Kona Road |
| Рульова колонка | FSA No.57B |
| Ручки перемикання | SRAM Apex |
| Рік | 2024 |
| Сідло | WTB Volt |
| Тип велосипеда | Гравійні |
| Тип вилки | Ригідна |
| Тип втулки | Касетна |
| Тип гальм | Диск. механіка |
| Хід вилки | без амортизації |
| Колір | Porcelain |
| Шатуни | SRAM Apex |
- Ціна: 53 065,80 ₴






