Велосипед гравійний Kona Rove AL 650, 27.5", 2024, Silver, 50 см (KNA B36RV6550)





Велосипед гравійний Kona Rove AL 650, 27.5", 2024, Silver, 50 см (KNA B36RV6550)
Ви можете запитати себе: «Що це за тенденція використовувати напівпухкі шини 650b?» Можливо, вам буде цікаво виїхати за межі асфальтованих доріг та спробувати щось нове у своїх поїздках. Ось для цього, друже, і створений Rove AL 650. Це гравійний/туристичний/пригодницький велосипед для шосейного велосипедиста, який бажає розширити власні горизонти. Він має збільшений просвіт шин та зручнішу геометрію. Цей гравійний велосипед забезпечує все, що потрібно для швидкої та комфортної їзди дорогами з різноманітним покриттям.
Kona Rove AL 650 – це ідеальний велосипед для поїздок на роботу, участі у пригодах вихідного дня або занурення у тривалі тури.
Особливості Kona Rove AL 650:
- Легка алюмінієва рама.
- Надійне встаткування Shimano Claris.
- Великі колеса.
- 8 швидкостей.
- Зручне сідло.
- Дискові гальма для швидкої зупинки з будь-якої швидкості.
Щоб пришвидшити виробництво та постачання велосипедів, виробники мають право корегувати їх специфікаціі та не попереджувати вчасно про це магазини. Майте на увазі, що комплектація велосипеда може відрізнятися від вказаної в характеристиках та на фото. Щоб отримати детальну інформацію стосовно специфікаціі, звертайтеся до наших консультантів!
Придбати Kona Rove AL 650, 27.5, 2024, Silver, 50 (KNA B36RV6550) можна за вигідною ціною на нашому сайті forcamp.in.ua з доставкою по всій Україні.
Якщо у вас виникли запитання, телефонуйте за номером: 097-938-66-80. Ми завжди раді допомогти з вибором найкращого товару!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KONA |
| Країна виробник | Канада |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд вилки | Kona |
| Виделка | Kona Project Two Aluminum Disc |
| Вінос | Kona Road Deluxe |
| Втулки | Передня Formula 100x9 мм; Задня Formula 135x10 мм |
| Гальмівні ручки | Shimano Claris |
| Гарантійний термін, міс. | 12 |
| Гріпси | Kona Cork Tape |
| Діаметр колеса | 27.5" (650B) |
| Для кого велосипед? | Чоловічі, Жіночі |
| Заднє гальмо | Tektro Mira CX Mechanical / Tektro TR160 160mm |
| Задній перемикач | Shimano Claris |
| Касета | Shimano Claris 11-34t 8spd |
| Кількість швидкостей | 16 (2x8) |
| Ланцюг | KMC Z8.3 |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Модельний ряд | Kona Rove |
| Ободи | WTB SX19 |
| Обладнання | Shimano Claris |
| Педалі | відсутні |
| Переднє гальмо | Tektro Mira CX Mechanical / Tektro TR160 160mm |
| Передній перемикач | Shimano Claris |
| Покришки | Maxxis Rambler 650x47c |
| Стать | Універсальні |
| Підвіска | Ригід |
| Підсідельний штир | Kona Thumb w/Offset 27.2mm |
| Розмір рами | S |
| Рама | Kona 6061 Aluminum Butted |
| Рост | 157 - 170 см |
| Кермо | Kona Road |
| Рульова колонка | Feimin FP-H863 |
| Ручки перемикання | Shimano Claris |
| Рік | 2024 |
| Сідло | Kona Road |
| Тип велосипеда | Гравійні |
| Тип вилки | Ригідна |
| Тип втулки | Касетна |
| Тип гальм | Диск. механіка |
| Хід вилки | без амортизації |
| Шатуни | Samox |
- Ціна: 26 833,50 ₴






