Штани Turbat Powder, Зелений, XS/S

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Штани Turbat Powder
Turbat Powder - пухові штани-самоскиди, які одягаються поверх основних трекінгових штанів або під мембранні штани. Гарантують додаткове утеплення ніг під час зимових походів, сходжень, скітурів чи лижних мандрівок. Мають кольорове кодування для інтуїтивнішого швидкого одягання у негоду.
Особливості:
- наповнена пухом FP750 обробленим відовідштовхуючим репелентом
- кольорове маркування блискавок
- кишеня на блискавці
- довжина 3/4, сумісна бахілами чи лижними черевиками
- сумісні з альпіністичною системою
Технічні характеристики:
Вага утеплювача: 75 г
Зовнішній матеріал: 20D Nylon DWR / 30D Nylon DWR
Внутрішній матеріал: 20D Nylon
Ви можете купити Turbat Powder за доступною ціною і з доставкою по всій Україні, оформивши замовлення на нашому сайті forcamp.in.ua.
Якщо виникли питання, дзвоніть нам за телефоном: 097-938-66-80, будемо раді проконсультувати та допомогти обрати товар, який найбільш підійде для вирішення саме Ваших потреб!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Turbat |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (розмір М/L) | 340 г |
| Вага утеплювача | 75 г |
| Внутрішній матеріал | 20D Nylon |
| Внутрішній шов | 53,5 см |
| Зовнішній матеріал | 20D Nylon DWR / 30D Nylon DWR |
| Наповнення | український сірий гусячий пух FP750 |
| Обхват стегон | 108-115 см |
| Обхват талії | 81-99 см |
| Стать | Чоловічий |
| Розмір | XS/S |
| Розмір у спакованому вигляді (складені у власну кишеню) | 18х17,5х8 см |
- Ціна: 5 950 ₴

