Дощечка для нарізки Wildo Cutting Board, Dark Grey (8313)





Дощечка для нарізки Wildo Cutting Board
На природі теж хочеться різати овочі та інші продукти не на тарілці або серветці, а на повноцінній, хоч і не великій дошці для різання.
Дошка Cutting Board від шведського бренду Wildo виконана з безпечного пластика, має невелику вагу і закруглені кути. Вона підійде для пікніків, походів, виїздів на природу, а може бути використана вдома на кухні. Завдяки продуманим дірочкам в кутку, Cutting Board можна використовувати, щоб злити рідину і не брати з собою на природу сито.
- невелика вага і розміри
- без гострих кутів
- легко миється
- отвори
- BPA-Free
Характеристики:
- Виробник: Wildo
- Країна бренду: Швеція
- Вага: 45 г
- Матеріал: Пластик
- Гарантія: 12 місяців
Ви можете купити Wildo Cutting Board за доступною ціною і з доставкою по всій Україні, оформивши замовлення на нашому сайті forcamp.in.ua.
Якщо виникли питання, дзвоніть нам за телефоном: 097-938-66-80, будемо раді проконсультувати та допомогти обрати товар, який найбільш підійде для вирішення саме Ваших потреб!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wildo |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Пластик |
| Довжина | 177 мм |
| Ширина | 118 мм |
| Товщина | 3 мм |
| Ручка | Немає |
| Колір | Темно-сірий |
| Країна виробник | Швеція |
| Нековзна основа | Ні |
| Додаткові характеристики | |
| Бортик по периметру робочої поверхні | Ні |
| Жолобок по периметру робочої поверхні | Ні |
| Вбудована заточка для ножів | Ні |
| Кришка | Немає |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
- Ціна: 213 ₴

