Стілець складаний ультралегкий Naturehike CNK2550JJ013 Yamami YL01, розмір L, алюміній, чорний





Стілець складаний ультралегкий Naturehike CNK2550JJ013 Yamami YL01, розмір L, алюміній, чорний
Стілець Naturehike Yamami YL01 поєднує компактність похідного спорядження та зручність повноцінного крісла, в якому можна відпочивати як вдома.
Конструкція розкладається до розмірів 81.5 х 56 х 99 см. М'яка висока спинка та збільшене за шириною сидіння до 56 см дозволяють повністю розслабитися.
У виробництві Naturehike Yamami YL01 використано надлегкі матеріали:
- Верх з тканини Оксфорд 600D. Це синтетичний матеріал з гладкою поверхнею, яка несприйнятлива до появи зачіпок та втрати форми.
- Каркас із алюмінієвого сплаву 7075. Система складається з посилених алюмінієвих труб, які витримують навантаження до 140 кг. Метал несприйнятливий до корозії та добре переносить контакт з вологою.
У стільці передбачено бічну сітчасту кишеню для зберігання дрібних речей.
У складеному вигляді виріб поміщається у фірмовий чохол 60 х 18 см з комплекту.
Характеристики складаного ультралегкого стільця Naturehike CNK2550JJ013 Yamami YL01, розмір L, алюміній, чорного:
- колір – чорний;
- max навантаження – 140 кг;
- матеріал сидіння – тканина Оксфорд 600D;
- каркас із алюмінію 7075;
- є бічна сітчаста кишеня для зберігання дрібних речей;
- розміри після встановлення – 81.5 х 56 х 99 см;
- розміри у складеному положенні – 60 х 18 см;
- вага – 2 кг;
- чохол для зберігання є в комплекті.
Ви можете купити Naturehike CNK2550JJ013 Yamami YL01, L,, за доступною ціною і з доставкою по всій Україні, оформивши замовлення на нашому сайті forcamp.in.ua.
Якщо виникли питання, дзвоніть нам за телефоном: 097-938-66-80, будемо раді проконсультувати та допомогти обрати товар, який найбільш підійде для вирішення саме Ваших потреб!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | NatureHike |
| Вес | 2 кг |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дополнительные функции | кишеня для зберігання дрібних речей, нековзкі насадки на ніжках |
| Материал | тканина Оксфорд 600D, алюміній 7075 |
| Размер | 81.5 х 56 х 99 см |
| Розмір в складеному стані | 60 х 18 см |
| Тип | Стільці |
| Тип товара | Меблі для кемпінгу |
- Цена: 4 590 ₴






