Складаний стіл Naturehike Star Jane T01 CNK2550JJ018, 119х60 см, вуглецева сталь, бежевий





Складаний стіл Naturehike Star Jane T01 CNK2550JJ018, 119х60 см, вуглецева сталь, бежевий
Складаний стіл Naturehike Star Jane T01 підходить для облаштування місця для відпочинку або приймання їжі на відкритому повітрі: в кемпінгу, на пікніку або дачі. Вага 6.85 кг та чохол-сумка в комплекті спрощують транспортування моделі.
Встановлення є дуже простим: розкладіть каркас і зафіксуйте стільницю зверху. Цей процес займає буквально пару хвилин і не потребує наявності додаткових інструментів.
Розміри стільниці 119 х 60 см пропонують достатньо місця для сервірування, готування, настільних ігор або зберігання туристичного приладдя. Висота 44.5 см робить стіл комфортним для використання разом із кемпінговими стільцями.
Конструкція виготовлена з високовуглецевої сталі та PP. Стільниця не боїться вологи, не вбирає запахи їжі, стійка до подряпин та високих температур. Поверхня легко очищається за допомогою рушника.
Каркас витримує навантаження до 60 кг і не схильний до деформації. Х-подібна форма каркаса та нековзні накладки на ніжках підвищують стійкість стола.
Характеристики складаного стола Naturehike Star Jane T01 CNK2550JJ018, 119х60 см, вуглецева сталь, бежевого:
- складаний стіл Naturehike з нековзними ніжками;
- колір – бежевий;
- max навантаження – 60 кг;
- матеріали – високовуглецева сталь, PP;
- розміри при встановленні – 119 х 60 х 44.5 мм;
- розміри у складеному положенні – 25 х 20 х 77 мм;
- вага – 6.85 кг;
- чохол-сумка є в комплекті;
- офіційна гарантія – 1 рік.
Ви можете купити Naturehike Star Jane T01 CNK2550JJ018, 11960,, за доступною ціною і з доставкою по всій Україні, оформивши замовлення на нашому сайті forcamp.in.ua.
Якщо виникли питання, дзвоніть нам за телефоном: 097-938-66-80, будемо раді проконсультувати та допомогти обрати товар, який найбільш підійде для вирішення саме Ваших потреб!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | NatureHike |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Бежевый |
| Размеры стола в разложенном виде | |
| Вес | 6.85 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дополнительные функции | нековзкі накладки на ніжках |
| Материал | високовуглецева сталь, PP |
| Размер | 119 х 60 х 44.5 см |
| Розмір в складеному стані | 25 х 20 х 77 см |
| Тип | Столи |
| Тип товара | Меблі для кемпінгу |
- Цена: 2 920 ₴






