Складаний контейнер Naturehike CNK2450XB020, 52 л, бежево-сірий





Складаний контейнер Naturehike CNK2450XB020, 52 л, бежево-сірий
Складаний контейнер від Naturehike — це функціональні меблі 2 в 1, які призначені для зберігання речей і одночасно можуть слугувати мініатюрним столиком для облаштування місця для відпочинку. У кемпінгу, на пікніку чи в польовому таборі — цей контейнер захистить вміст від зовнішнього впливу та дозволить з комфортом організувати простір.
- Корпус із поліпропілену (PP). Пластик не боїться вологи, температурних перепадів та механічних пошкоджень. Завдяки високій міцності, конструкція витримує навантаження до 45 кг, дозволяючи зберігати та переносити всередині важкі предмети.
- Стільниця з меламінового шпону. Матеріал не тільки надає контейнеру стильного вигляду, але також робить поверхню стійкою до подряпин та забруднень. До того ж шпон легкий у догляді — він не вбирає запахи та швидко очищається за допомогою губки або рушника.
Контейнер розкладається до розмірів 33,5 х 36,5 х 53 см і має дверцята з чотирьох боків для швидкого доступу до вмісту. З боків є ручки для перенесення.
Корпус швидко складається до 53 х 36,5 х 10 см і важить 4 кг, що робить виріб простим у транспортуванні та зручним у зберіганні.
Характеристики складаного контейнера Naturehike CNK2450XB020, 52 л, бежево-сірого:
- складаний контейнер для зберігання речей під час активного відпочинку;
- колір – бежево-сірий;
- об'єм – 52 л;
- вантажопідйомність – 45 кг;
- матеріали – поліпропілен (PP), меламіновий шпон;
- дверцята з 4 боків конструкції для швидкого доступу до вмісту;
- розміри у встановленому положенні – 33,5 х 36,5 х 53 см;
- розміри у складеному положенні – 53 х 36,5 х 10 см;
- вага – 4 кг.
Ви можете купити Naturehike CNK2450XB020, 52, - за доступною ціною і з доставкою по всій Україні, оформивши замовлення на нашому сайті forcamp.in.ua.
Якщо виникли питання, дзвоніть нам за телефоном: 097-938-66-80, будемо раді проконсультувати та допомогти обрати товар, який найбільш підійде для вирішення саме Ваших потреб!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | NatureHike |
| Объем | 52 л |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 4 кг г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Материал | Поліпропілен (PP), меламіновий шпон |
| Размер | 33,5 х 36,5 х 53 см |
| Розмір в складеному стані | 53 х 36,5 х 10 см |
| Тип | Складні контейнери |
| Тип товара | Складні контейнери |
- Цена: 2 100 ₴





