Рюкзак Exped Lightning 60, Зелений, One Size (7640445457958)





Описание
Характеристики
Информация для заказа
Рюкзак Exped Lightning 60
Lightning 60 — це легкий мандрівний рюкзак, що закривається немов гермомішок. Підходить як для швидких, так і легких багатоденних походів, що забезпечує надзвичайний комфорт, свободу рухів і стабільність. Наплічник має цікаву та легку систему підвіски, основою якої є міцна алюмінієва стійка, яка кріпиться до поперекової подушки для прямого перенесення ваги на стегна користувача.
Еластичні кишені з кожного боку для пляшок з водою, трекінгових палиць або стовпів для наметів, а також еластичні кишені на блискавці на стегновому ремені для дрібниць. Стійка до погодних умов кишеня на блискавці у верхній частині каркаса вміщує резервуар для гідратації, а також є сітчаста внутрішня кишеня для дрібниць.
Особливості:
Чому цей наплічник мені потрібен?
Технічні характеристики:
Замовляйте Exped Lightning 60 з доставкою по всій Україні на нашому сайті forcamp.in.ua. Якщо у вас виникли питання, телефонуйте за номером 097-938-66-80 — наші фахівці з радістю допоможуть обрати товар, який відповідає вашим вимогам!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Exped |
| Страна производитель | Швейцария |
| Цвет | Зелёный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1220 г г |
| Водяний стовп | 1.500 мм |
| Довжина по спинці | 41–58 см |
| Каркас | алюмінієва стійка серії 6061-T6 |
| Максимальная нагрузка | 24 кг |
| Материал | нейлон Ripstop 210D, поліуретанове покриття, поліестер Oxford 600D |
| Объем | 60 л |
| Размер | One Size |
| Розмір (закритий) | 75 × 34 × 27 см |
- Цена: 8 190 ₴


