Підлога для тенту Naturehike CNK230WS014, коричнева




Підлога для тенту Naturehike CNK230WS014, коричнева
Підлога призначена для кемпінгового тенту Naturehike CNK230WS014 і має шестигранну форму, яка збігається з геометрією тенту та ідеально рівно натягується для комфортного використання. По кутах передбачені петлі для кріплення, щоб швидко з'єднувати підлогу з розтяжками та фіксаторами.
У виробництві використана тканина Oxford 210D на поліестеровій основі. Завдяки високій щільності переплетення синтетичних ниток матеріал демонструє стійкість до повсякденних навантажень та гарантує надійну ізоляцію від вологи та холоду, які підіймаються з поверхні землі.
Розміри полотна становлять 438 х 380 см, а у складеному вигляді виріб займає лише 46 х 27 см. Вага ~1.6 кг спрощує транспортування.
Характеристики підлоги для тенту Naturehike CNK230WS014, коричневої:
- підлога для кемпінгового тенту Naturehike CNK230WS014;
- колір – коричневий;
- матеріал – тканина Oxford 210D;
- розміри у розкладеному положенні – 438 х 380 см;
- розміри у складеному вигляді – 46 х 27 см;
- вага – 1.6 кг.
Ви можете купити Naturehike CNK230WS014, за доступною ціною і з доставкою по всій Україні, оформивши замовлення на нашому сайті forcamp.in.ua.
Якщо виникли питання, дзвоніть нам за телефоном: 097-938-66-80, будемо раді проконсультувати та допомогти обрати товар, який найбільш підійде для вирішення саме Ваших потреб!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | NatureHike |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Коричневый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.6 кг г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Материал | тканина Oxford 210D |
| Размер | 438 х 380 см |
| Розмір в складеному стані | 46 х 27 см |
| Тип | Аксесуари до тентів |
| Тип товара | Тенти |
- Цена: 2 770 ₴

