Стіл розкладний Naturehike NH20JJ020,1680D Oxford / алюміній, Розмір L, чорний





Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стіл розкладний Naturehike NH20JJ020,1680D Oxford / алюміній, Розмір L, чорний
Характеристики Naturehike NH20JJ020,1680D Oxford /, L,:
- Вага: 950 г
- Висота: 52 см
- Гарантія: 1 рік
- Довжина: 75 см
- Матеріал: тканина Оксфорд 1680D
- Розмір: 75х55х52 см
- Тип: меблі
- Тип товару: Товари для туризму
- Ширина: 55 см
Ви можете купити Naturehike NH20JJ020,1680D Oxford /, L, за доступною ціною і з доставкою по всій Україні, оформивши замовлення на нашому сайті forcamp.in.ua.
Якщо виникли питання, дзвоніть нам за телефоном: 097-938-66-80, будемо раді проконсультувати та допомогти обрати товар, який найбільш підійде для вирішення саме Ваших потреб!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | NatureHike |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 950 г г |
| Высота | 52 см мм |
| Гарантія | 1 рік |
| Длина | 75 см |
| Материал | тканина Оксфорд 1680D |
| Размер | 75х55х52 см |
| Тип | Мебель |
| Тип товара | Товари для туризму |
| Ширина | 55 см мм |
- Цена: 1 680 ₴


