Дошка для прасування Rolser K-22 Black Tube Blanco/Negro (K06016-2064)





Дошка для прасування Rolser K-22 Black Tube Blanco/Negro
Дошка для прасування Rolser K-22 Black Tube Blanco/Negro (K06016-2064) - якісний продукт з сучасним дизайном та широким функціоналом. Перфорована основа робочої поверхні запобігає утворенню конденсату. Більш ефективне прасування забезпечується тришаровим бавовняним чохлом, який відбиває тепло та пар. Підставка під праску стійка до високих температур. Модель регулюється по висоті в десятьох положеннях і обладнана автоматичним фіксатором. Трубчасті ніжки надають конструкції стійкості та легко кріпляться до дошки в складеному стані, що унеможливлює її випадкове відкриття.
Особливості Rolser K-22 Black Tube Blanco/Negro:
- Загальний розмір у складеному стані - 166 х 42 х 8 см.
- Розмір прасувальної поверхні - 120 х 38 см.
- Багатоступеневе регулювання по висоті від 60 до 94 см.
- Загальна вага - 6 кг.
- Перфорована основа запобігає утворенню конденсату.
- Стійка до впливу високих температур.
- Регулювання по висоті в 10 положеннях з автоматичною фіксацією.
- Захист від випадкового закриття при використанні.
- Каркас виготовлений зі стальної трубки Ø25 мм з антикорозійним покриттям чорного кольору.
- Made in Spain - продукція виробляється безпосередньо в Іспанії.
Характеристики Rolser K-22 Black Tube Blanco/Negro:
- Гарантія: 12 місяців
- Країна реєстрації бренду: Іспанія
- Країна-виробник товару: Іспанія
- Вага: 6 кг
- Тип: Підлогові дошки
- Особливості: Підставка для праски Основа з металевою сіткою Регулювання за висотою
- Розмір: 120 x 38 см
- Висота: Від 60 до 94 см
- EAN код: 8420812975457
- Артикул: 931978
- Бренд: Rolser
- Матеріал: Сталь
- Колір: Blanco/Negro
- Розміри у складеному вигляді: 166 х 42 х 8 см
Ви можете купити Rolser K-22 Black Tube Blanco/Negro за доступною ціною і з доставкою по всій Україні, оформивши замовлення на нашому сайті forcamp.in.ua.
Якщо виникли питання, дзвоніть нам за телефоном: 097-938-66-80, будемо раді проконсультувати та допомогти обрати товар, який найбільш підійде для вирішення саме Ваших потреб!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Rolser |
| Страна производитель | Испания |
| Состояние | Новое |
| Тип | Гладильная доска |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN код | 8420812975457 |
| Вес | 6 кг г |
| Высота | Від 60 до 94 см мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Цвет | Blanco/Negro |
| Країна реєстрації бренду | Іспанія |
| Країна-виробник товару | Іспанія |
| Материал | Сталь |
| Особенности | Підставка для праски Основа з металевою сіткою Регулювання за висотою |
| Размер | 120 x 38 см |
| Розміри у складеному вигляді | 166 х 42 х 8 см |
- Цена: 5 799 ₴






