Чохол для прасувальної дошки Rolser Muleton Malva 130 x 48 см (FUR003-2061)



Чохол для прасувальної дошки Rolser Muleton Malva 130 x 48 см
Чохол для прасувальної дошки Rolser Muleton Malva 130 x 48 см (FUR003-2061) – це практичне та функціональне рішення для прасування. Він підійде для прасувальних дощок розміром 120 x 38 см. М’яка поверхня полегшує прасування та підвищує комфорт. Склад тканини (100% бавовна), міцний шнур для регульовання, в чохлі, а також фіксуючий елемент, що забезпечує зручне регулювання чохла буде запобігати утворення складок. Основа з бавовняного флісу в поєднанні з верхньою тканиною забезпечують зручне ковзання праски, що гарантує легке прасування. Привабливий колір додає виробу свіжості та добре вписується в будь-який домашній інтер’єр. Цей чохол для прасувальної дошки – незамінний аксесуар для тих, хто цінує ефективне та приємне прасування. Ідеальний аксесуар для ідеального прасування.
Особливості Rolser Muleton Malva 130 x 48:
- Розміри чохла 130 x 48 см, для прасувальної дошки розміром max 120 x 38 см.
- Виготовлено з високоякісної бавовни для оптимального розподілу тепла.
- Чохол забезпечує рівномірний розподіл тепла та захищає поверхні під нею.
- М’яка поверхня для підвищеного комфорту.
- Великі розміри для універсального використання.
- У разі забруднення тільки ручне прання!
Характеристики Rolser Muleton Malva 130 x 48:
- Гарантія: 3 місяці
- Країна реєстрації бренду: Іспанія
- Країна-виробник товару: Іспанія
- Вага: 0,31 кг
- Тип: Чохли
- Розмір: 130 х 48 см
- EAN код: 8420812952052
- Артикул: 931979
- Бренд: Rolser
- Матеріал: Бавовна
- Колір: Фіолетовий
- Розміри поверхні для прасування: 120 x 38 см
- Розміри у складеному вигляді: 38 x 26 x 4,5 см
- Вага в упаковці: 0,35 кг
- Габарити упаковки: 40 х 28 х 7 см
Ви можете купити Rolser Muleton Malva 130 x 48 за доступною ціною і з доставкою по всій Україні, оформивши замовлення на нашому сайті forcamp.in.ua.
Якщо виникли питання, дзвоніть нам за телефоном: 097-938-66-80, будемо раді проконсультувати та допомогти обрати товар, який найбільш підійде для вирішення саме Ваших потреб!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Rolser |
| Страна производитель | Испания |
| Цвет | Фиолетовый |
| Состояние | Новое |
| Тип | Чехол для гладильной доски |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN код | 8420812952052 |
| Вес | 0,31 кг г |
| Вага в упаковці | 0,35 кг |
| Габарити упаковки | 40 х 28 х 7 см |
| Гарантія | 3 місяці |
| Країна реєстрації бренду | Іспанія |
| Країна-виробник товару | Іспанія |
| Материал | Хлопчатобумага |
| Размер | 130 х 48 см |
| Розміри поверхні для прасування | 120 x 38 см |
| Розміри у складеному вигляді | 38 x 26 x 4,5 см |
- Цена: 681,59 ₴

