Чохол для прасувальної дошки Colombo Thermoreflectant (COP630)




Чохол для прасувальної дошки Colombo Thermoreflectant
Чохол для прасувальної дошки Colombo Thermoreflectant (COP630) - інноваційний чотиришаровий чохол. За наявності такого чохла білизна прасується з двох сторін одночасно, оскільки пара і тепло праски відбиваються від поверхні дошки та повертаються на тканину. Завдяки цьому ви зможете скоротити час прасування та знизити енергоспоживання. Чохол виготовлений зі 100% бавовни. Підкладка з піноматеріалу завтовшки 3 мм забезпечує максимальний комфорт при прасуванні. Термовідбивний алюмінієвий шар. Чохол полегшує прасування та захищає білизну. Ідеально підходить для легкого прасування. Сучасний та елегантний дизайн. Легко та швидко надягається.
Надійна система закріплення за допомогою фіксатору: легко встановлюється за допомогою затискач, який надійно фіксуює чохол під час прасування.
Особливості Colombo Thermoreflectant:
- Розміри чохла 140 x 55 см, для прасувальної дошки розміром max 130 x 45 см.
- Термостійкий матеріал — витримує високі температури, не деформується й не втрачає колір.
- М’яка підкладка — забезпечує легке ковзання праски та рівномірне прасування.
- Надійна фіксація — шнурок з фіксатором забезпечують щільну посадку без зсувів.
- Простий у догляді — легко знімається та можете прати в пральній машині.
Характеристики Colombo Thermoreflectant:
- Гарантія: 3 місяці
- Країна реєстрації бренду: Італія
- Країна-виробник товару: Італія
- Вага: 0,31 кг
- Тип: Чохли
- Розмір: 140 х 55 см
- EAN код: 8003186068002
- Артикул: 931883
- Бренд: Colombo
- Матеріал: 100% органічна бавовна
- Колір: Різнокольоровий
- Розміри поверхні для прасування: 130 x 45 см
- Розміри у складеному вигляді: 38 x 26 x 4,5 см
- Вага в упаковці: 0,35 кг
- Габарити упаковки: 40 х 28 х 7 см
Ви можете купити Colombo Thermoreflectant за доступною ціною і з доставкою по всій Україні, оформивши замовлення на нашому сайті forcamp.in.ua.
Якщо виникли питання, дзвоніть нам за телефоном: 097-938-66-80, будемо раді проконсультувати та допомогти обрати товар, який найбільш підійде для вирішення саме Ваших потреб!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Colombo |
| Страна производитель | Италия |
| Состояние | Новое |
| Тип | Чехол для гладильной доски |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN код | 8003186068002 |
| Вес | 0,31 кг г |
| Вага в упаковці | 0,35 кг |
| Габарити упаковки | 40 х 28 х 7 см |
| Гарантія | 3 місяці |
| Цвет | Різнокольоровий |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Материал | 100% органічна бавовна |
| Размер | 140 х 55 см |
| Розміри поверхні для прасування | 130 x 45 см |
| Розміри у складеному вигляді | 38 x 26 x 4,5 см |
- Цена: 949 ₴

