Чохол для прасувальної дошки Colombo Parking Zone (COP830)





Чохол для прасувальної дошки Colombo Parking Zone
Чохол для прасувальної дошки Colombo Parking Zone (COP830) підходить для більшості стандартних та великих прасувальних дощок. Великий розмір (140 х 55 см) забезпечує повне покриття поверхні для комфортного прасування. Тришарова конструкція для максимального комфорту: поверхня зі 100% органічної бавовни, шар піни товщиною 20 мм та м'яка повстяна підкладка 200г/м2 для більш плавного прасування. Термостійка зона: включає безпечну зону паркування, де можна залишити гарячу праску, не пошкоджуючи дошку.
Надійна система закріплення за допомогою фіксатора: легко встановлюється за допомогою затискача, який надійно фіксує чохол під час прасування.
Особливості Colombo Parking Zone:
- Розміри чохла 140 x 55 см, для прасувальної дошки розміром max 120 x 45 см.
- Термостійкий матеріал — витримує високі температури, не деформується й не втрачає колір.
- М’яка підкладка — забезпечує легке ковзання праски та рівномірне прасування.
- Надійна фіксація — шнурок з фіксатором забезпечують щільну посадку без зсувів.
- Простий у догляді — легко знімається та можете прати в пральній машині.
Характеристики Colombo Parking Zone:
- Гарантія: 3 місяці
- Країна реєстрації бренду: Італія
- Країна-виробник товару: Італія
- Вага: 0,31 кг
- Тип: Чохли
- Розмір: 140 х 55 см
- EAN код: 8003186120809
- Артикул: 931882
- Бренд: Colombo
- Матеріал: 100% органічна бавовна
- Колір: Blue
- Розміри поверхні для прасування: 130 x 45 см
- Розміри у складеному вигляді: 38 x 26 x 4,5 см
- Вага в упаковці: 0,35 кг
- Габарити упаковки: 40 х 28 х 7 см
Ви можете купити Colombo Parking Zone за доступною ціною і з доставкою по всій Україні, оформивши замовлення на нашому сайті forcamp.in.ua.
Якщо виникли питання, дзвоніть нам за телефоном: 097-938-66-80, будемо раді проконсультувати та допомогти обрати товар, який найбільш підійде для вирішення саме Ваших потреб!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Colombo |
| Страна производитель | Италия |
| Состояние | Новое |
| Тип | Чехол для гладильной доски |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN код | 8003186120809 |
| Вес | 0,31 кг г |
| Вага в упаковці | 0,35 кг |
| Габарити упаковки | 40 х 28 х 7 см |
| Гарантія | 3 місяці |
| Цвет | Blue |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Материал | 100% органічна бавовна |
| Размер | 140 х 55 см |
| Розміри поверхні для прасування | 130 x 45 см |
| Розміри у складеному вигляді | 38 x 26 x 4,5 см |
- Цена: 699 ₴


