Сумка-візок Rolser I-Max Dune 2L Arena (IMX424-1043)




Сумка-візок Rolser I-Max Dune 2L Arena
Сучасна сумка-візок Rolser I-Max Dune 2L Arena (IMX424-1043) стане надійним супутником при поїздці за покупками до торгового центру або на ринок за продуктами. Фірмове алюмінієве шасі візка дозволяє транспортувати вантаж вагою до 40 кг. Шасі має систему для складання, а також оснащене адаптером для з’єднання з візком супермаркету. Розкладна основа виконана з алюмінію, а опора - з міцного термостійкого пластику. Пара литих ультралегких коліс сприяють відмінній маневреності та плавному коченню по нерівностях. Внутрішня частина рукоятки має пластикове покриття для комфортного транспортування сумки-візка в холодну пору року. Тканина DUNE виготовлена з переробленої бавовни у поєднанні з поліефірними волокнами з ПЕТ-пляшок.Сумка DUNE має конструкцію рюкзака, подвійну внутрішню кишеню, застібку на шнурок, петлю на клапані, задню кишеню на блискавці і легко кріпиться до шасі за допомогою клапана. Візок дуже мобільний і стійкий, він легко розкладається та складається.
Особливості - Rolser I-Max Dune 2L Arena:
- Фірмове алюмінієве шасі візка дозволяє транспортувати вантаж вагою до 40 кг.
- Рекомендоване навантаження - 25 кг.
- 100% екологічна. Сумка зроблена з перероблених матеріалів. Поліефірні волокна з ПЕТ-пляшок та перероблена бавовняна тканина.
- Ультралегкі колеса сприяють відмінній маневреності та плавному коченню по нерівностях.
- Зовнішня сторона колеса виконана з піносевілену. Це легкий і пружний матеріал, має чудові амортизаційні властивості, стійкий до перепадів зовнішніх температур, знижує до мінімуму шум із-під коліс.
- Сумка знімна і легко кріпиться до шасі за допомогою клапана.
Характеристики - Rolser I-Max Dune 2L Arena:
- Гарантія: 12 місяців
- Країна реєстрації бренду: Іспанія
- Країна-виробник товару: Іспанія
- Об'єм: 43 л
- Матеріал: Перероблена бавовна з поліефірними волокнами
- Тип: Сумки-візки
- Особливості: Складна
- Вага: 2,55 кг
- Розміри: 41 х 32 х 104,5 см
- EAN код: 8420812989782
- Артикул: 931829
- Бренд: Rolser
- Колір: Multi-colored
- Декорування: Двоколірні моделі
- Розміри в складеному вигляді: 41 х 17,5 х 64,5 см
- Вага в упаковці: 3,1 кг
- Габарити упаковки: 51 х 25 х 70 см
- Розміри сумки без шасі: 36 х 19 х 63 см
Ви можете купити - Rolser I-Max Dune 2L Arena за доступною ціною і з доставкою по всій Україні, оформивши замовлення на нашому сайті forcamp.in.ua.
Якщо виникли питання, дзвоніть нам за телефоном: 097-938-66-80, будемо раді проконсультувати та допомогти обрати товар, який найбільш підійде для вирішення саме Ваших потреб!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Rolser |
| Страна производитель | Испания |
| Состояние | Новое |
| Тип | Сумка |
| Размеры | |
| Объем | 43 л |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN код | 8420812989782 |
| Вес | 2,55 кг г |
| Вага в упаковці | 3,1 кг |
| Габарити упаковки | 51 х 25 х 70 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Декорування | Двоколірні моделі |
| Цвет | Multi-colored |
| Країна реєстрації бренду | Іспанія |
| Країна-виробник товару | Іспанія |
| Материал | Перероблена бавовна з поліефірними волокнами |
| Особенности | Складна |
| Розміри | 41 х 32 х 104,5 см |
| Розміри в складеному вигляді | 41 х 17,5 х 64,5 см |
| Розміри сумки без шасі | 36 х 19 х 63 см |
- Цена: 6 199 ₴

