Куртка Salewa Puez Aqua 4 PTX 2.5L Wms, Чорний, M (28616/0910 44/38)


Куртка Salewa Puez Aqua 4 PTX 2.5L Wms
Куртка Puez Aqua Jacket виготовлена мембранної тканини ripstop Powertex із вмістом вторинної сировини на 57%. Забезпечує захист від вологи - до 10 000 мм. Однаково вражаючою є і її повітропроникність, що подарує вам комфорт під час активного руху. Aqua має повністю герметичні шви та водонепроникні блискавки.
Крім того, ця куртка дуже легка і важить трохи більше 310 грамів – приблизно як вага двох яблук. Puez Aqua — це виріб Salewa Committed, виготовлений із переробленої тканини, яка відповідає строгим вимогам щодо бережного ставлення до навколишнього середовища та соціальної відповідальності.
Призначення: хайкінг, трекінг, місто, подорожі.
Особливості:
- спеціальний крій гарантує, що куртка не задиратиметься під час лазіння
Технічні характеристики:
Стать: жіноча
Замовляйте Salewa Puez Aqua 4 PTX 2.5L Wms з доставкою по всій Україні на нашому сайті forcamp.in.ua. Якщо у вас виникли питання, телефонуйте за номером 097-938-66-80 — наші фахівці з радістю допоможуть обрати товар, який відповідає вашим вимогам!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Salewa |
| Страна производитель | Италия |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 260 г (42/36) г |
| Водостойкость | 10000 мм |
| Довжина по спинці | 68 см (42/36) |
| Крій | Regular |
| Материал | POWERTEX 2.5L RIPSTOP 10k/10k 50D PFC FREE 105 g/sqm |
| Воздухопроницаемость | 10000 гр/м2/24 год |
| Пол | Женский |
| Размер | M |
- Цена: 7 480 ₴

