Намет надлегкий одномісний Naturehike NH21ZP003, сіро-жовтий





Намет надлегкий одномісний Naturehike NH21ZP003, сіро-жовтий
Такий намет стане у нагоді під час короткого відпочинку на природі. Її зручно транспортувати, оскільки вона легка та не займає багато місця. Завдяки особливій конструкції забезпечується надійний захист від впливу зовнішніх факторів. В основі використовується алюмінієвий сплав 7001, який є стійким до поривів вітру.
Зовнішня частина тенту виконана з водонепроникного матеріалу - нейлону 10D, який чудово захищає від дощу, мряки та туману. Простору всередині достатньо для повноцінного відпочинку 1 людини.
Великою перевагою моделі є наявність вентиляційних вікон, які забезпечують хорошу циркуляцію повітря. Також є невеликі кишеньки, які можуть використовуватися для зберігання телефону та дрібниць, що надзвичайно зручно.
Підлога намету виконана з водонепроникного матеріалу - нейлону 10D, він захищає від проникнення вологи від землі всередину намету.
Намет із габаритами 220 x 90 x 95 см легко встановлюється. У зібраному вигляді займає дуже мало місця, оскільки його розміри 12 х 26 см. Вага 930 гр.
Характеристики
- трисезонний намет;
- матеріал зовнішнього шару та підлоги – нейлон 10D;
- показник водонепроникності тенту – 1000 мм;
- показник водонепроникності матеріалу підлоги – 1500 мм;
- колір – сіро-жовтий;
- кількість місць –1;
- кількість входів – 1:
- матеріал каркасу – алюміній 7001;
- розмір після встановлення: 220 x 90 x 95 см;
- розмір у складеному вигляді: 12 x 26 см;
- вага – 930 гр;
- чохол-сумка для зберігання та транспортування.
Ви можете купити Naturehike NH21ZP003, - за доступною ціною і з доставкою по всій Україні, оформивши замовлення на нашому сайті forcamp.in.ua.
Якщо виникли питання, дзвоніть нам за телефоном: 097-938-66-80, будемо раді проконсультувати та допомогти обрати товар, який найбільш підійде для вирішення саме Ваших потреб!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | NatureHike |
| Состояние | Новое |
| Форма | Полусфера |
| Цвет | Желтый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 930 г г |
| Гарантія | 1 рік |
| Длина | 220 см |
| Количество комнат | однокімнатні |
| Москітна сітка | Да |
| Назначение | для велотуризму, для кемпінгу, для піших та гірських походів, для трекінгу |
| Размер | 220 x 90 x 95 см |
| Сезон | весна, осінь, літо |
| Тип | намети |
| Тип товара | Намети, тенти, шатри |
| Упаковка | 12 x 26 см |
| Ширина | 90 см мм |
- Цена: 21 670 ₴

