Ніж складаний Sencut Serene (S21022B-3)





Ніж складаний Sencut Serene S21022B-3
Складана модель Sencut Serene — яскравий представник джентльменського ножа для повсякденного носіння, в якому всі частини конструкції виготовлені з металу. Як матеріал клинка використовується нержавіюча сталь D2 твердістю 59-61 HRC, а руківʼя виготовлене з легкого алюмінієвого сплаву обтічної форми, яка повторює вигини долоні.
Клинок має пряме заточування. Профіль drop point краплеподібної форми витримує баланс між міцністю, зручністю експлуатації та проникаючою здатністю, дозволяючи вирішувати за допомогою клинка різні завдання. Лезо завдовжки 88.4 мм демонструє рівне та акуратне різання, насічки на обуху завтовшки 3 мм утворюють комфортний упор під великий палець.
Сатиновий клинок ефективно приховує відбитки пальців і дрібні подряпини, тому ніж зберігає свій первісний вигляд навіть протягом тривалого часу використання. Вийняти заховане в руківʼї лезо можна трьома способами: натисканням на язичок фліпера, на двосторонній шпеник або швидким помахом запʼястя після взаємодії з блокувальною кнопкою замка button lock. Після фіксації клинка в робочому положенні фліпер трансформується в гарду, яка запобігає зісковзуванню руки на різальну крайку.
Ніж Serene складається до 119.1 мм. Відкривання та закривання інструменту відрізняється плавністю — за це відповідає керамічний кульковальник, що є частиною осьового вузла. Незважаючи на конструкцію, повністю виготовлену з металів, модель важить 97.3 грами. Двопозиційна кліпса Tip-Up гарантує зручну експлуатацію та носіння як для правшів, так і шульг.
Характеристики складаного ножа Sencut Serene S21022B-3:
- складаний EDC ніж із замком button lock;
- матеріал клинка – сталь D2 (59-61 HRC);
- тип заточування – прямий;
- метод обробки клинка – сатинування;
- три способи відкривання конструкції;
- матеріал руківʼя – алюміній;
- двопозиційна кліпса Tip-Up;
- повна довжина – 207.5 мм;
- довжина клинка – 88.4 мм;
- товщина клинка – 3 мм;
- довжина руківʼя – 119.1 мм;
- товщина руківʼя – 12 мм;
- вага – 97.3 г.
Ви можете купити Sencut Serene S21022B-3 за доступною ціною і з доставкою по всій Україні, оформивши замовлення на нашому сайті forcamp.in.ua.
Якщо виникли питання, дзвоніть нам за телефоном: 097-938-66-80, будемо раді проконсультувати та допомогти обрати товар, який найбільш підійде для вирішення саме Ваших потреб!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sencut |
| Материал рукоятки | Алюминий |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 97.3 г г |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина в складеному стані | 119.1 мм |
| Довжина клинка | 88.4 мм |
| Общая длина | 207.5 мм |
| Колір рукоятки | сірий |
| Марка сталі | D2 |
| Твердість клинка | 59-61 HRC |
| Тип замка | Button lock |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товара | Ножі |
| Товщина клинка | 3 мм |
| Форма клинка | drop-point |
- Цена: 3 190 ₴



