Ніж Civivi Fixed Blade Elementum (C2105B)





Ніж Civivi Fixed Blade Elementum C2105B
Популярність ножа Civivi Elementum надихнула бренд на створення аналога з фіксованим клинком. Він має ідентичний дизайн, розроблений з упором на зручність та універсальність, тому модель можна використовувати не лише в тактичних цілях, а й під час активного відпочинку.
Основну увагу приковує до себе клинок drop point кольору вороного крила. Матеріал леза — інструментальна сталь D2 з високим вмістом хрому, тому марка не боїться тривалого впливу води та протистоїть окисленню у разі контакту з хімічними речовинами. Метал загартований до твердості 59-61 HRC.
Повна довжина ножа сягає 215.3 мм, серед яких 101 мм припадає на клинок. У конструкції передбачено рифлений упор під великий палець та захисна гарда.
Плашки на руківʼї виготовлені з мікарти. Це електроізоляційний матеріал, який не вбирає вологу та запахи, не деформується у разі температурних коливань і зберігає цілісність при ударних навантаженнях. У хвості руківʼя закріплено паракорд. Вага моделі дорівнює 125 грамам.
До набору з ножем входять піхви з Т-подібним затискачем, що спроєктований ножовим майстром Бобом Терзуола. Піхви виготовлені з кайдекса — акрил-полівінілхлоридного матеріалу з високою термопластичністю та здатністю відштовхувати вологу. У піхвах передбачено наскрізний отвір для зливу надлишку води.
Характеристики ножа Civivi Fixed Blade Elementum C2105B:
- тактичний ніж із фіксованим клинком;
- матеріал клинка – сталь D2;
- твердість клинка – 59-61 HRC;
- тип заточування – прямий;
- матеріал руківʼя – мікарта;
- повна довжина ножа – 215.3 мм;
- довжина клинка – 101 мм;
- товщина клинка – 3.5 мм;
- довжина руківʼя – 114.3 мм;
- товщина руківʼя – 12.5 мм;
- вага – 125 г;
- до комплекту входить паракорд і піхви з кайдекса.
Ви можете купити Civivi Fixed Blade Elementum C2105B за доступною ціною і з доставкою по всій Україні, оформивши замовлення на нашому сайті forcamp.in.ua.
Якщо виникли питання, дзвоніть нам за телефоном: 097-938-66-80, будемо раді проконсультувати та допомогти обрати товар, який найбільш підійде для вирішення саме Ваших потреб!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | CIVIVI |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 125 г г |
| Вид ножа | туристичний, мисливський, рибальський |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина клинка | 101 мм |
| Общая длина | 215.3 мм |
| Колір рукоятки | чорний |
| Марка сталі | D2 |
| Материал рукоятки | мікарта |
| Твердість клинка | 59-61 HRC |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | нескладаний |
| Тип товара | Ножі |
| Товщина клинка | 3.5 мм |
| Чохол / піхви | Є |
- Цена: 4 690 ₴




