Ніж складаний Sencut Episode (SA04B)





Ніж складаний Sencut Episode SA04B
Матеріал леза 9Cr18MoV - це хороший варіант для недорогих повсякденних ножів. Сплав відмінно протидіє корозії, завдяки вмісту молібдену і ванадія забезпечується відмінне утримання кромки. За основними характеристиками сталь близька до 420HC і має твердість загартування до 59 HRC.
Лезо додаткового оброблене методом Stonewashed для маскування дрібних подряпин. Невелика товщина леза в поєднанні з гарним заточуванням забезпечує чудову геометрію ріжучої кромки та надзвичайну ефективність процесу різання. Керамічні шарикопідшипники підтримують плавну роботу механізму відкривання леза. При відкритті створюється міні-захист, який запобігає ковзанню руки по лезу.
Ручк зі склотекстоліту G10 - це композитний матеріал, виконаний на основі склотканини та епоксидної смоли. У процесі виробництва скловолокно ретельно вимочується у смолах, після чого піддається стисненню. Завдяки особливій технології виробництва матеріал стає міцнішим і витривалим, добре зарекомендував себе при роботі в несприятливих умовах. G10 не тільки міцний, а й ударостійкий, відмінно переносить вологу і добре піддається фарбуванню. Зовні дуже схожий на мікарту, але перевершує її в міцності та вогнестійкості.
Sencut Episode SA04B – гарний ніж із реверсивним глибоким затискачем для кишень. Чудовий інструмент для виконання різноманітних завдань під час активного відпочинку на природі, стане у пригоді під час кемпінгу, знадобиться у щоденній роботі по дому.
Особливості:
- плавне відкриття завдяки наявності підшипників;
- гарно лежить в руці;
- лезо можна просто наточити самостійно;
- ідеальний дизайн для щоденного носіння в кишені;
- лезо додатково вкрите Stonewashed для маскування дрібних подряпин;
- довжина леза складає 88 мм.
Характеристики складаного ножа Sencut Episode SA04B:
- Вага: 107.7 г
- Вид ножа: кишеньковий, туристичний
- Гарантія: 12 місяців
- Довжина клинка: 88.5 мм
- Довжина рукояті: 116.6 мм
- Загальна довжина: 205.1 мм
- Колір рукоятки: чорний
- Марка сталі: 9Cr18MoV
- Матеріал рукоятки: G10
- Твердість клинка: 58-60 HRC
- Тип замка: Liner Lock
- Тип заточення: прямий
- Тип ножа: складаний
- Тип товару: Ножі
- Товщина клинка: 3 мм
Ви можете купити Sencut Episode SA04B за доступною ціною і з доставкою по всій Україні, оформивши замовлення на нашому сайті forcamp.in.ua.
Якщо виникли питання, дзвоніть нам за телефоном: 097-938-66-80, будемо раді проконсультувати та допомогти обрати товар, який найбільш підійде для вирішення саме Ваших потреб!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sencut |
| Материал рукоятки | G10 |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 107.7 г г |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина клинка | 88.5 мм |
| Довжина рукояті | 116.6 мм |
| Общая длина | 205.1 мм |
| Колір рукоятки | чорний |
| Марка сталі | 9Cr18MoV |
| Твердість клинка | 58-60 HRC |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товара | Ножі |
| Товщина клинка | 3 мм |
- Цена: 3 430 ₴




