Cтіл розкладний Naturehike NH20JJ020,1680D Oxford / алюміній, Розмір L, бежевий





Cтіл розкладний Naturehike NH20JJ020,1680D Oxford / алюміній, Розмір L, бежевий
Складаний стіл для туризму, активного відпочинку. Міцний і надійний похідний столик має компактні габарити, стабільні ніжки, які не будуть ковзати по траві. Хороша несуча здатність. У складі - міцний і зносостійкий сплав алюмінію.
Це портативна модель, яка в складеному вигляді займе зовсім мало місця. У складі також стійка до розривів тканина Оксфорд 1680D, матеріал високої щільності, дихаюча, зносостійка. Розмір моделі - L.
Характеристика:
- складаний стіл для туризму, активного відпочинку;
- розмір моделі - L;
- колір - хакі;
- основні переваги: міцний, портативний, стійка конструкція, зносостійкий;
- витримує вагу до 25 кілограм;
- розміри столу: 75*55*52 сантиметра;
- важить близько 0,95 кілограма.
Характеристики столу Naturehike NH20JJ020, 1680D Oxford /алюміній, Розмір L:
- Вага: 950 г
- Висота: 52 см
- Гарантія: 1 рік
- Матеріал: тканина Оксфорд 1680D
- Розмір: 75х55х52 см
- Тип товару: Товари для туризму
- Ширина: 55 см
Ви можете купити C Naturehike NH20JJ020,1680D Oxford /, L, за доступною ціною і з доставкою по всій Україні, оформивши замовлення на нашому сайті forcamp.in.ua.
Якщо виникли питання, дзвоніть нам за телефоном: 097-938-66-80, будемо раді проконсультувати та допомогти обрати товар, який найбільш підійде для вирішення саме Ваших потреб!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | NatureHike |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Бежевый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 950 г г |
| Высота | 52 см мм |
| Гарантія | 1 рік |
| Материал | тканина Оксфорд 1680D |
| Размер | 75х55х52 см |
| Тип товара | Товари для туризму |
| Ширина | 55 см мм |
- Цена: 1 730 ₴


