Намет Big Agnes Crag Lake SL3, Зелений (TCLSL323)





Описание
Характеристики
Информация для заказа
Намет Big Agnes Crag Lake SL3
Простий, міцний і надлегкий, Crag Lake - це ваш ідеальний супутник для ночівель або будь-якого трисезонного кемпінгу. Виготовлений з міцних високотехнологічних перероблених матеріалів та оброблений водостійким покриттям без навмисного додавання PFAS, цей надійний намет не шкодить навколишньому середовищу, а також зменшує вашу вагу.
Особливості:
Характеристики Big Agnes Crag Lake SL3:
- Вага тканини: 1.93 кг
- Загальна вага: 2.15 кг
- Розмір в упаковці: 15 х 50 см
- Площа приміщення: 3.6m²
- Площа тамбура: 0.9м² + 0.9м²
- Висота над головою: 112 см
- Fast Fly / Shelter Mode Weight Вага: 1.45 кг
- Вага підлоги: 255g
- Матеріал Rainfly: Високоміцний, перероблений нейлон regen robic з подвійним рипстопом з водостійким покриттям без навмисного додавання PFAS та водонепроникним поліуретановим покриттям
- Матеріал тенту намету: Високоміцний, перероблений нейлон Regen Robic з подвійним захистом від розривів з водостійким покриттям без навмисного додавання PFAS та поліефірної сітки.
- Матеріал підлоги: Високоміцний, перероблений нейлон Regen Robic з подвійним рипстопом з водостійким покриттям без навмисного додавання PFAS та водонепроникним поліуретановим покриттям
- Матеріал футпринту: Високоміцний, перероблений нейлон Regen Robic з подвійним захистом від розривів з водостійким покриттям без навмисного додавання PFAS та водонепроникним поліуретановим покриттям
- Палиці: Легкий алюміній серії 7000
- Всі шви проклеєні водонепроникною поліуретановою стрічкою, що не містить розчинників (без ПВХ або ЛОС)
- Дві великі сітчасті кишені на стелі та дві кутові сітчасті кишені
- Сумісний з усіма Big Agnes Gear Lofts
- В комплекті 10 наметових кілків Big Agnes Dirt Dagger™ UL діаметром 6,75 дюймів
Замовляйте Big Agnes Crag Lake SL3 з доставкою по всій Україні на нашому сайті forcamp.in.ua. Якщо у вас виникли питання, телефонуйте за номером 097-938-66-80 — наші фахівці з радістю допоможуть обрати товар, який відповідає вашим вимогам!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Big Agnes |
| Страна производитель | США |
| Цвет | Зелёный |
| Пользовательские характеристики | |
| Fast Fly / Shelter Mode Weight Вага | 1.45 кг |
| Вага підлоги | 255g |
| Вага тканини | 1.93 кг |
| Висота над головою | 112 см |
| Матеріал Rainfly | Високоміцний, перероблений нейлон regen robic з подвійним рипстопом з водостійким покриттям без навмисного додавання PFAS та водонепроникним поліуретановим покриттям |
| Матеріал підлоги | Високоміцний, перероблений нейлон Regen Robic з подвійним рипстопом з водостійким покриттям без навмисного додавання PFAS та водонепроникним поліуретановим покриттям |
| Матеріал тенту намету | Високоміцний, перероблений нейлон Regen Robic з подвійним захистом від розривів з водостійким покриттям без навмисного додавання PFAS та поліефірної сітки. |
| Матеріал футпринту | Високоміцний, перероблений нейлон Regen Robic з подвійним захистом від розривів з водостійким покриттям без навмисного додавання PFAS та водонепроникним поліуретановим покриттям |
| Общий вес | 2.15 кг |
| Палиці | Легкий алюміній серії 7000 |
| Площа тамбура | 0.9м² + 0.9м² |
| Площадь помещения | 3.6m² |
| Размер в упаковке | 15 х 50 см |
- Цена: 20 950 ₴

