Велосипед гірський Kona Kahuna, 29", 2024, Green, L (KNA B36KH05)





Велосипед гірський Kona Kahuna, 29", 2024,
Цей велосипед є королем класичної лінійки хардтейлів від Kona, і часто саме він змушує людей усвідомити, наскільки чудовим може бути гірський велосипед.
Завдяки прогресивній геометрії, що вселяє впевненість, 29-дюймовим колесам, 100-міліметровій амортизаційній вилці та внутрішній проводці кабелю для додаткового дропера, Kahuna почувається як вдома на гірських нерівностях.
Особливості Kona Kahuna:
- 12-швидкісна трансмісія
- Внутрішня проводка кабелю для додаткового дропера
- Потужні гідравлічні дискові гальма
Щоб пришвидшити виробництво та постачання велосипедів, виробники мають право корегувати їх специфікаціі та не попереджувати вчасно про це магазини. Майте на увазі, що комплектація велосипеда може відрізнятися від вказаної в характеристиках та на фото. Щоб отримати детальну інформацію стосовно специфікаціі, звертайтеся до наших консультантів!
Придбати Kona Kahuna, 29, 2024, можна за вигідною ціною на нашому сайті forcamp.in.ua з доставкою по всій Україні.
Якщо у вас виникли запитання, телефонуйте за номером: 097-938-66-80. Ми завжди раді допомогти з вибором найкращого товару!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | KONA |
| Страна производитель | Канада |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Green |
| Бренд вилки | Rock Shox |
| Вилка | RockShox Recon Silver RL Solo Air 100mm Tapered 110mm Spacing |
| Винос | Kona XC |
| Втулки | Передня Shimano 110x15mm; Задня Shimano 135x10mm |
| Гальмівні ручки | Shimano MT410 Hydraulic |
| Гарантійний термін, міс. | 12 |
| Гріпси | Kona Key Grip Slip on |
| Для кого велосипед? | Чоловічі, Жіночі |
| Диаметр колеса | 29" |
| Заднє гальмо | Shimano MT410 Hydraulic / Shimano RT10 160mm |
| Задній перемикач | Shimano Deore 12 spd |
| Рост | 175 - 183 см |
| Кассета | L-twoo 11-50 |
| Руль | Kona XC/BC Riser |
| Количество скоростей | 12 (1x12) |
| Ланцюг | Shimano Deore 12spd |
| Материал рамы | Алюминий |
| Модельний ряд | Kona Kahuna |
| Оборудование | Shimano Deore |
| Ободи | WTB ST i27 TCS 2.0 |
| Педалі | Kona JS2 |
| Переднє гальмо | Shimano MT410 Hydraulic / Shimano RT10 180mm |
| Передній перемикач | відсутній |
| Покришки | Maxxis Forekaster 29x2.35" |
| Підвіска | Хардтейл |
| Підсідельний штир | Kona Thumb w/Offset 31.6mm |
| Рама | Kona Race Light 6061 Aluminum Butted |
| Размер рамы | L |
| Рульова колонка | Feimen HP-H868B or FSA No.57B-1 |
| Ручки перемикання | Shimano Deore 12 spd |
| Рік | 2024 |
| Пол | Універсальні |
| Сідло | WTB Volt |
| Тип велосипеда | Гірські |
| Тип вилки | Повітряно-масляна |
| Тип втулки | Касетна |
| Тип гальм | Диск. гідравліка |
| Ход вилки | 100 мм |
| Шатуни | Prowheel 12spd |
- Цена: 50 532 ₴






