Велосипед гірський Kona Cinder Cone, 27.5", 2024, Green, M (KNA B36CC03)





Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велосипед гірський Kona Cinder Cone, 27.5", 2024,
Подібно до свого більшого колісного побратима Mahuna, модель Cinder Cone є ідеальним універсальним варіантом для тих, хто хоче їздити по бездоріжжю або кататися по глухих велосипедних доріжках. Він оснащений пневматичною вилкою з ходом 100 мм, а також надійною 11-швидкісною трансмісією та дисковими гальмами. Cinder Cone – це місце, де гора зустрічається з функціональністю за чудовою ціною.
Особливості Kona Cinder Cone:
- Чудова геометрія
- Надійна алюмінієва рама
- Маневровий у складних поворотах
- Гарні гальма, у порівняння з іншими моделями такого ж цінового діапазону
Щоб пришвидшити виробництво та постачання велосипедів, виробники мають право корегувати їх специфікаціі та не попереджувати вчасно про це магазини. Майте на увазі, що комплектація велосипеда може відрізнятися від вказаної в характеристиках та на фото. Щоб отримати детальну інформацію стосовно специфікаціі, звертайтеся до наших консультантів!
Придбати Kona Cinder Cone, 27.5, 2024, можна за вигідною ціною на нашому сайті forcamp.in.ua з доставкою по всій Україні.
Якщо у вас виникли запитання, телефонуйте за номером: 097-938-66-80. Ми завжди раді допомогти з вибором найкращого товару!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KONA |
| Країна виробник | Канада |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд вилки | Rock Shox |
| Виделка | RockShox Judy Silver TK Solo Air 100mm |
| Вінос | Kona XC |
| Втулки | Передня Formula 100x9mm (centerlock); Задня Shimano 135x10mm (centerlock) |
| Гальмівні ручки | Alhongo HT472 Hydraulic |
| Гарантійний термін, міс. | 12 |
| Гріпси | Kona Key Grip Slip on |
| Діаметр колеса | 27.5" (650B) |
| Для кого велосипед? | Чоловічі, Жіночі |
| Заднє гальмо | Alhonga HT472 Hydraulic / Alhonga 160mm (centerlock) |
| Задній перемикач | Shimano Deore |
| Касета | Shimano Deore 11-51t 11spd |
| Кількість швидкостей | 11 (1x11) |
| Ланцюг | KMC X11 |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Модельний ряд | Kona Cinder Cone |
| Ободи | WTB ST i27 TCS 2.0 |
| Обладнання | Shimano Deore |
| Педалі | Kona JS2 |
| Переднє гальмо | Alhonga HT472 Hydraulic / Alhonga 180mm (centerlock) |
| Передній перемикач | відсутній |
| Покришки | Maxxis Forekaster 27.5x2.35" |
| Стать | Універсальні |
| Підвіска | Хардтейл |
| Підсідельний штир | Kona Thumb 31.6mm |
| Розмір рами | M |
| Рама | Kona Race Light 6061 Aluminum Butted |
| Рост | 168 — 178 см |
| Кермо | Kona XC/BC Riser |
| Рульова колонка | Feimen HP-H868B |
| Ручки перемикання | Shimano Deore |
| Рік | 2024 |
| Сідло | Kona XC |
| Тип велосипеда | Гірські |
| Тип вилки | Повітряно-масляна |
| Тип втулки | Касетна |
| Тип гальм | Диск. гідравліка |
| Хід вилки | 100 мм |
| Шатуни | Prowheel 11spd |
- Ціна: 41 140 ₴






