Велосипед гірський Kona Cinder Cone, 27.5", 2024, Green, XL (KNA B36CC06)





Описание
Характеристики
Информация для заказа
Велосипед гірський Kona Cinder Cone, 27.5", 2024,
Подібно до свого більшого колісного побратима Mahuna, модель Cinder Cone є ідеальним універсальним варіантом для тих, хто хоче їздити по бездоріжжю або кататися по глухих велосипедних доріжках. Він оснащений пневматичною вилкою з ходом 100 мм, а також надійною 11-швидкісною трансмісією та дисковими гальмами. Cinder Cone – це місце, де гора зустрічається з функціональністю за чудовою ціною.
Особливості Kona Cinder Cone:
- Чудова геометрія
- Надійна алюмінієва рама
- Маневровий у складних поворотах
- Гарні гальма, у порівняння з іншими моделями такого ж цінового діапазону
Щоб пришвидшити виробництво та постачання велосипедів, виробники мають право корегувати їх специфікаціі та не попереджувати вчасно про це магазини. Майте на увазі, що комплектація велосипеда може відрізнятися від вказаної в характеристиках та на фото. Щоб отримати детальну інформацію стосовно специфікаціі, звертайтеся до наших консультантів!
Придбати Kona Cinder Cone, 27.5, 2024, можна за вигідною ціною на нашому сайті forcamp.in.ua з доставкою по всій Україні.
Якщо у вас виникли запитання, телефонуйте за номером: 097-938-66-80. Ми завжди раді допомогти з вибором найкращого товару!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | KONA |
| Страна производитель | Канада |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Зелёный |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд вилки | Rock Shox |
| Вилка | RockShox Judy Silver TK Solo Air 100mm |
| Винос | Kona XC |
| Втулки | Передня Formula 100x9mm (centerlock); Задня Shimano 135x10mm (centerlock) |
| Гальмівні ручки | Alhongo HT472 Hydraulic |
| Гарантійний термін, міс. | 12 |
| Гріпси | Kona Key Grip Slip on |
| Диаметр колеса | 27.5" (650B) |
| Для кого велосипед? | Чоловічі, Жіночі |
| Заднє гальмо | Alhonga HT472 Hydraulic / Alhonga 160mm (centerlock) |
| Задній перемикач | Shimano Deore |
| Кассета | Shimano Deore 11-51t 11spd |
| Количество скоростей | 11 (1x11) |
| Ланцюг | KMC X11 |
| Материал рамы | Алюминий |
| Модельний ряд | Kona Cinder Cone |
| Ободи | WTB ST i27 TCS 2.0 |
| Оборудование | Shimano Deore |
| Педалі | Kona JS2 |
| Переднє гальмо | Alhonga HT472 Hydraulic / Alhonga 180mm (centerlock) |
| Передній перемикач | відсутній |
| Покришки | Maxxis Forekaster 27.5x2.35" |
| Пол | Універсальні |
| Підвіска | Хардтейл |
| Підсідельний штир | Kona Thumb 31.6mm |
| Размер рамы | XL |
| Рама | Kona Race Light 6061 Aluminum Butted |
| Рост | 185 - 195 см |
| Руль | Kona XC/BC Riser |
| Рульова колонка | Feimen HP-H868B |
| Ручки перемикання | Shimano Deore |
| Рік | 2024 |
| Сідло | Kona XC |
| Тип велосипеда | Гірські |
| Тип вилки | Повітряно-масляна |
| Тип втулки | Касетна |
| Тип гальм | Диск. гідравліка |
| Ход вилки | 100 мм |
| Шатуни | Prowheel 11spd |
- Цена: 43 076 ₴






