Велосипед підлітковий Kona Hula 24" 2024 Blue, One Size (KNA B36HU12)





Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велосипед підлітковий Kona Hula 24" 2024
Підлітковий велосипед 24" Kona Hula 2024 допоможе дитині не тільки поліпшити навички катання, але також закохатися в велоспорт і активний спосіб життя.
Характеристики велосипеду гірського Kona Hula 24" 2024:
- Рама: Kona 6061 Aluminum Butted
- Вилка: Kona Project Two JR
- Шатуни: Samox 152mm 28t/Guard
- Педалі: Feimin Platform
- Ланцюг: KMC HV500
- Касета: Shimano TZ 14-34t 7spd
- Передній перемикач: n/a
- Задній перемикач: Shimano
- Шифтери: Shimano Revo Shift
- Гальма: Tektro V-Brake
- Ротора: n/a
- Кермо: Kona Riser
- Підсідельний штир: Kona Thumb 27.2mm
- Гріпси: Velo Junior
- Сідло: Kona Junior
- Втулка передня: Joytech 100x9mm
- Втулка задня: Joytech 135x10mm
- Спиці: Stainless 14g
- Обода: Double Wall alloy
- Передня покришка: Vee Tire Crown Gem 24x2.6"
- Задня покришка: Vee Tire Crown Gem 24x2.6"
Щоб пришвидшити виробництво та постачання велосипедів, виробники мають право корегувати їх специфікаціі та не попереджувати вчасно про це магазини. Майте на увазі, що комплектація велосипеда може відрізнятися від вказаної в характеристиках та на фото. Щоб отримати детальну інформацію стосовно специфікаціі, звертайтеся до наших консультантів!
Придбати Kona Hula 24 2024 можна за вигідною ціною на нашому сайті forcamp.in.ua з доставкою по всій Україні.
Якщо у вас виникли запитання, телефонуйте за номером: 097-938-66-80. Ми завжди раді допомогти з вибором найкращого товару!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KONA |
| Країна виробник | Канада |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд вилки | Kona |
| Виделка | Kona Project Two JR |
| Вінос | Kona Control |
| Втулки | Joytech 100x9 мм / Joytech 135x10 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 12 |
| Гріпси | Velo Junior |
| Діаметр колеса | 24" |
| Для кого велосипед? | Підліткові |
| Заднє гальмо | Tektro V-Brake |
| Задній перемикач | Shimano Tourney |
| Касета | Shimano TZ 14-34t 7spd |
| Кількість швидкостей | 7 (1x7) |
| Ланцюг | KMC HV500 |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Модельний ряд | Kona Hula |
| Ободи | Double Wall alloy |
| Обладнання | Shimano Tourney |
| Педалі | FPD Platform |
| Переднє гальмо | Tektro V-Brake |
| Передній перемикач | відсутній |
| Покришки | Vee Tire Crown Gem 24x2.6" |
| Стать | Універсальні |
| Підвіска | Ригід |
| Підсідельний штир | Kona Thumb 27.2 мм |
| Розмір рами | One size |
| Рама | Kona 6061 Aluminum Butted |
| Рост | 130 - 150 см |
| Кермо | Kona Riser |
| Ручки перемикання | Shimano Revo Shift |
| Рік | 2024 |
| Сідло | Velo Junior |
| Тип велосипеда | Підліткові |
| Тип вилки | Ригідна |
| Тип втулки | Трищітка |
| Тип гальм | Обідні |
| Колір | Blue |
| Шатуни | 28t/Guard |
- Ціна: 19 624 ₴






