Чохол для тенісного столу Garlando Waterproof Cover (2C4-127)

Описание
Характеристики
Информация для заказа
Чохол для тенісного столу Garlando Waterproof Cover
Чохол для тенісного столу Garlando Waterproof Cover (2C4-127) має водозахисне покриття. Система фіксації із застібками-блискавками та шнурами для ідеальної посадки. Підходить для всіх типів розкладних столів (може встановлюватися, коли стіл розкладається).
Колір: синій.
Характеристики Garlando Waterproof Cover:
- Гарантія: 1 місяць
- Країна реєстрації бренду: Італія
- Країна-виробник товару: Китай
- Габарити упаковки: 31 х 38 х 7 см
- Вага в упаковці: 1,4 кг
- Вага: 1,3 кг
- Комплект поставки: Чохол
- Додаткові характеристики: Водозахисне покриття
- Вид: Чохол
- Бренд: Garlando
- Артикул для отображения на сайте: 930989
- Назва: Чохол для тенісного столу Garlando Waterproof Cover (2C4-127)
- Стара ціна: 2049.00
- Ціна: 1849.00
- Артикул: 930989
- EAN код: 8029975925714
- Застосування: Всепогодний стіл
Ви можете купити Garlando Waterproof Cover за доступною ціною і з доставкою по всій Україні, оформивши замовлення на нашому сайті forcamp.in.ua.
Якщо виникли питання, дзвоніть нам за телефоном: 097-938-66-80, будемо раді проконсультувати та допомогти обрати товар, який найбільш підійде для вирішення саме Ваших потреб!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Garlando |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN код | 8029975925714 |
| Артикул для отображения на сайте | 930989 |
| Вес | 1,3 кг г |
| Вага в упаковці | 1,4 кг |
| Вид | Чохол |
| Габарити упаковки | 31 х 38 х 7 см |
| Гарантія | 1 місяць |
| Додаткові характеристики | Водозахисне покриття |
| Применение | Всепогодний стіл |
| Комплект поставки | Чохол |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Назва | Чохол для тенісного столу Garlando Waterproof Cover (2C4-127) |
| Стара ціна | 2049 |
| Ціна | 1849 |
- Цена: 2 049 ₴

