Велосипед гірський Kona Mahuna, 29", 2024, Purple, M (KNA B36MH03)





Велосипед гірський Kona Mahuna, 29", 2024, Purple,(KNA B36MH03)
Модель Mahuna вражає ідеальним балансом між гірським велосипедом і універсальним обладнанням для розваг. Його 29-дюймові колеса легко перекочуються через перешкоди та забезпечують плавну, передбачувану їзду. Вилка має плавний хід 100 мм і разом із 29-дюймовими колесами допомагає контролювати нерівності.
Особливості Kona Mahuna:
- Потужні гідравлічні дискові гальмам
- 11-швидкісна трансмісія дозволяє швидко долати складні пагорби, завдяки чому Mahuna так само весело підіймається, як і спускається.
- Плавний хід вилки
Щоб пришвидшити виробництво та постачання велосипедів, виробники мають право корегувати їх специфікаціі та не попереджувати вчасно про це магазини. Майте на увазі, що комплектація велосипеда може відрізнятися від вказаної в характеристиках та на фото. Щоб отримати детальну інформацію стосовно специфікаціі, звертайтеся до наших консультантів!
Придбати Kona Mahuna, 29, 2024, Purple,(KNA B36MH03) можна за вигідною ціною на нашому сайті forcamp.in.ua з доставкою по всій Україні.
Якщо у вас виникли запитання, телефонуйте за номером: 097-938-66-80. Ми завжди раді допомогти з вибором найкращого товару!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KONA |
| Країна виробник | Канада |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд вилки | Rock Shox |
| Виделка | RockShox Judy Silver TK Solo Air 100mm |
| Вінос | Kona XC |
| Втулки | Передня Formula 100x9mm; Задня Shimano 135x10mm |
| Гальмівні ручки | Alhonga HT472 or Shimano MT201 Hydraulic |
| Гарантійний термін, міс. | 12 |
| Гріпси | Kona Key Grip Slip on |
| Діаметр колеса | 29" |
| Для кого велосипед? | Чоловічі, Жіночі |
| Заднє гальмо | Alhonga HT472 or Shimano MT201 Hydraulic / Alhonga or Shimano RT10 160mm (centerlock) |
| Задній перемикач | Shimano Deore |
| Касета | Shimano Deore or Sunrace 11-51t 11spd |
| Кількість швидкостей | 11 (1x11) |
| Ланцюг | KMC X11 |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Модельний ряд | Kona Mahuna |
| Ободи | WTB ST i27 TCS 2.0 |
| Обладнання | Shimano Deore |
| Педалі | Kona JS2 |
| Переднє гальмо | Alhonga HT472 or Shimano MT201 Hydraulic / Alhonga or Shimano RT10 180mm (centerlock) |
| Передній перемикач | відсутній |
| Покришки | Maxxis Forekaster 29x2.35" |
| Стать | Універсальні |
| Підвіска | Хардтейл |
| Підсідельний штир | Kona Thumb 31.6mm |
| Розмір рами | M |
| Рама | Kona 6061 Aluminum Butted |
| Рост | 168 — 178 см |
| Кермо | Kona XC/BC Riser |
| Рульова колонка | Feimen HP-H868B or FSA No.57B-1 |
| Ручки перемикання | Shimano Deore |
| Рік | 2024 |
| Сідло | Kona XC |
| Тип велосипеда | Гірські |
| Тип вилки | Повітряно-масляна |
| Тип втулки | Касетна |
| Тип гальм | Диск. гідравліка |
| Хід вилки | 100 мм |
| Колір | Purple |
| Шатуни | Prowheel 11spd |
- Ціна: 41 140 ₴






