Велосипед гірський Kona Honzo, 29", 2024, Green, M (KNA B36HZ03)





Описание
Характеристики
Информация для заказа
Велосипед гірський Kona Honzo, 29", 2024,
Модель Honzo - це рішення для райдера, який хоче щось трохи агресивніше, ніж традиційний хардтейл для крос-кантрі. 130-міліметрова вилка забезпечує достатню підвіску для швидкої роботи на технічних ділянках траси.
Незалежно від того, чи є ви досвідченим райдером, який шукає позачасовий хардтейл, чи новачком, який прагне трохи заглибитися у світ гірських велосипедів, Honzo — чудовий вибір.
Особливості Kona Honzo:
- Модель від Kona дозволяє брати участь у довгих турах по легкій місцевості.
- Завдяки збалансованому стилю керування Kona Honzo готова до більшості одиночних трас.
- Забезпечує достатню підвіску для швидкої роботи на технічних ділянках траси.
- Підходить як для новачків, так і для професійних райдерів.
Щоб пришвидшити виробництво та постачання велосипедів, виробники мають право корегувати їх специфікаціі та не попереджувати вчасно про це магазини. Майте на увазі, що комплектація велосипеда може відрізнятися від вказаної в характеристиках та на фото. Щоб отримати детальну інформацію стосовно специфікаціі, звертайтеся до наших консультантів!
Придбати Kona Honzo, 29, 2024, можна за вигідною ціною на нашому сайті forcamp.in.ua з доставкою по всій Україні.
Якщо у вас виникли запитання, телефонуйте за номером: 097-938-66-80. Ми завжди раді допомогти з вибором найкращого товару!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | KONA |
| Страна производитель | Канада |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Зелёный |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд вилки | Rock Shox |
| Вилка | RockShox Recon RL Solo Air 130mm Tapered 110mm Spacing |
| Винос | Kona XC/BC 35 |
| Втулки | Передня Shimano 110x15mm (centerlock); Задня Shimano 148x12mm (centerlock) |
| Гальмівні ручки | Shimano M4100 Hydraulic |
| Гарантійний термін, міс. | 12 |
| Гріпси | Kona Key Grip |
| Диаметр колеса | 29" |
| Для кого велосипед? | Чоловічі, Жіночі |
| Заднє гальмо | Shimano MT410 Hydraulic / Shimano RT30 160mm (centerlock) |
| Задній перемикач | Shimano Deore 11spd |
| Кассета | Shimano Deore 11-51t 11spd |
| Количество скоростей | 11 (1x11) |
| Ланцюг | KMC X11 |
| Материал рамы | Алюминий |
| Модельний ряд | Kona Honzo |
| Ободи | WTB ST i30 TCS |
| Оборудование | Shimano Deore |
| Педалі | відсутні |
| Переднє гальмо | Shimano MT410 Hydraulic / Shimano RT30 180mm (centerlock) |
| Передній перемикач | відсутній |
| Покришки | Schwalbe Nobby Nic TLE 29x2.4" / Schwalbe Nobby Nic TLE 29x2.25" |
| Пол | Універсальні |
| Підвіска | Хардтейл |
| Підсідельний штир | TranzX Dropper +RAD Internal w/ Shimano Lever 31.6mm |
| Размер рамы | M |
| Рама | Kona 6061 Aluminum Butted |
| Рост | 168 - 178 см |
| Руль | Kona XC/BC 35 |
| Рульова колонка | Feimin FP-H863 |
| Ручки перемикання | Shimano Deore 11spd |
| Рік | 2024 |
| Сідло | Kona Trail |
| Тип велосипеда | Гірські |
| Тип вилки | Повітряно-масляна |
| Тип втулки | Касетна |
| Тип гальм | Диск. гідравліка |
| Ход вилки | 130 мм |
| Шатуни | Shimano Deore |
- Цена: 57 375 ₴






