Велосипед гравійний Kona Rove AL 700C Blue, S (KNA B36RV7050)





Велосипед гравійний Kona Rove AL 700C
Rove AL 700 - це незамінний байк, який може проїхати будь-куди. Можливо, ви любите гравійні стежки, але не зовсім впевнені, як часто вам захочеться вийти за межі асфальтованої дороги. Саме для цього, і створений Rove AL 700. Це незамінний байк для їзди по гравію та бездоріжжю. У ньому є все, що потрібно для швидкої, комфортної їзди, і нічого зайвого. Це ідеальний байк для поїздок на роботу, участі у драйвових пригодах вихідного дня або занурення у довгі подорожі.
Особливості велосипеду гравійного Kona Rove AL 700C:
- 28"-дюймові колеса достатньо великі та надійні, щоб ви могли зручно їздити гравійною дорогою.
- Легка та водночас міцна алюмінієва рама.
- Трансмісія на 8 передач дозволяє швидко їхати по рівних ділянках і легко підніматися на пагорби.
- Механічні гальма забезпечать швидке та надійне гальмування.
Щоб пришвидшити виробництво та постачання велосипедів, виробники мають право корегувати їх специфікаціі та не попереджувати вчасно про це магазини. Майте на увазі, що комплектація велосипеда може відрізнятися від вказаної в характеристиках та на фото. Щоб отримати детальну інформацію стосовно специфікаціі, звертайтеся до наших консультантів!
Придбати Kona Rove AL 700C можна за вигідною ціною на нашому сайті forcamp.in.ua з доставкою по всій Україні.
Якщо у вас виникли запитання, телефонуйте за номером: 097-938-66-80. Ми завжди раді допомогти з вибором найкращого товару!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KONA |
| Країна виробник | Канада |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд вилки | Kona |
| Виделка | Kona Project Two Aluminum Disc |
| Вінос | Kona Road |
| Втулки | Formula 100x9mm / Formula 135x10mm |
| Гальмівні ручки | Shimano Claris |
| Гарантійний термін, міс. | 12 |
| Гріпси | Kona bartape |
| Діаметр колеса | 28" (700С) |
| Для кого велосипед? | Чоловічі, Жіночі |
| Заднє гальмо | Tektro Mira CX Mechanical |
| Задній перемикач | Shimano Claris |
| Касета | Shimano Claris 11-34t 8spd |
| Кількість швидкостей | 16 (2x8) |
| Ланцюг | KMC Z8.3 |
| Максимальне навантаження, кг. | 135 |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Модельний ряд | Kona Rove |
| Ободи | WTB SX19 |
| Обладнання | Shimano Claris |
| Педалі | відсутні |
| Переднє гальмо | Tektro Mira CX Mechanical |
| Передній перемикач | Shimano Claris |
| Покришки | Maxxis Rambler 700x40c |
| Стать | Універсальні |
| Підвіска | Ригід |
| Підсідельний штир | Kona Thumb w/Offset 27.2mm |
| Розмір рами | S |
| Рама | Kona 6061 Aluminum Butted |
| Рост | 152 - 160 см |
| Кермо | Kona Road |
| Рульова колонка | Feimen HP-H868B |
| Ручки перемикання | Shimano Claris |
| Рік | 2023 |
| Сідло | Kona Road |
| Тип велосипеда | Гравійні, Міські |
| Тип вилки | Ригідна |
| Тип втулки | Касетна |
| Тип гальм | Диск. механіка |
| Хід вилки | без амортизації |
| Колір | Blue |
| Шатуни | Samox |
- Ціна: 29 815 ₴






