Велосипед гірський Kona Fire Mountain 27.5" 2024 Blue, XL (KNA B36FMB06)





Велосипед гірський Kona Fire Mountain 27.5" 2024
Велосипед Kona Fire Mountain 27.5 - це класика від KONA, яка покаже вам, що таке дійсно потужний велосипед. Цього року Fire Mountain буде їхати на оновленій 9-швидкістній трансмісії Microshift Advent, а гальмувати завдяки гідравліці від Tektro.
А 100 мм вилка від Santour з можливістю регулювання ходу та міцні шини від WTB допоможуть вам відчувати себе на бездоріжжі по-справжньому впевнено.
Доступний і для нижчих райдерів – з розміром рами XS і 26″ колесами. Розміри S-XL з колесами 27,5″.
Характеристики велосипеду гірського Kona Fire Mountain 27.5" 2024:
- Рама: Kona 6061 Aluminum Butted
- Вилка: Suntour XCR 32 or X1 LO-R or RST Omega Coil Spring 100mm
- Шатуни: Samox 28t
- Педалі: Kona JS2
- Ланцюг: KMC X9
- Касета: Microshift Advent 11-46t 9spd
- Передній перемикач: n/a
- Задній перемикач: Microshift Advent w/ Clutch
- Шифтери: Microshift Advent
- Гальма: Tektro HDM275
- Ротори: Tektro TR180 180mm/Tektro TR160 160mm
- Кермо: Kona Aluminum Riser
- Підсідельний штир: Kona Thumb w/Offset 31.6mm
- Гріпси: Kona Key Grip Slip on
- Сідло: Kona XC
- Втулка передня: Joytech 100x9mm
- Втулка задня: Joytech 135x10mm
- Спиці: Stainless Black 14g
- Ободи: Alex DP27K
- Передня покришка: WTB Trail Boss or Maxxis Rekon 27.5/26x2.25"
- Задня покришка: WTB Trail Boss or Maxxis Rekon 27.5/26x2.25"
Щоб пришвидшити виробництво та постачання велосипедів, виробники мають право корегувати їх специфікаціі та не попереджувати вчасно про це магазини. Майте на увазі, що комплектація велосипеда може відрізнятися від вказаної в характеристиках та на фото. Щоб отримати детальну інформацію стосовно специфікаціі, звертайтеся до наших консультантів!
Придбати Kona Fire Mountain 27.5 2024 можна за вигідною ціною на нашому сайті forcamp.in.ua з доставкою по всій Україні.
Якщо у вас виникли запитання, телефонуйте за номером: 097-938-66-80. Ми завжди раді допомогти з вибором найкращого товару!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KONA |
| Країна виробник | Канада |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд вилки | Suntour |
| Виделка | Suntour XCR 32 or X1 LO-R or RST Omega Coil Spring 100mm |
| Втулки | Joytech 100x9mm/Joytech 135x10mm |
| Гарантійний термін, міс. | 12 |
| Гріпси | Kona Key Grip Slip on |
| Діаметр колеса | 27.5" (650B) |
| Для кого велосипед? | Чоловічі, Жіночі |
| Заднє гальмо | Tektro HDM275 |
| Задній перемикач | Microshift Advent w/ Clutch |
| Касета | Microshift Advent 11-46t 9spd |
| Кількість швидкостей | 9 (1x9) |
| Ланцюг | KMC X9 |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Модельний ряд | Kona Fire Mountain |
| Ободи | Alex DP27K |
| Обладнання | microSHIFT Advent |
| Педалі | Kona JS2 |
| Переднє гальмо | Tektro HDM275 |
| Передній перемикач | відсутній |
| Покришки | WTB Trail Boss or Maxxis Rekon 27.5x2.25" |
| Стать | Універсальні |
| Підвіска | Хардтейл |
| Підсідельний штир | Kona Thumb w/Offset 31.6mm |
| Розмір рами | XL |
| Рама | Kona 6061 Aluminum Butted |
| Рост | 180 - 188 см |
| Кермо | Kona Aluminum Riser |
| Ручки перемикання | Microshift Advent |
| Рік | 2024 |
| Сідло | Kona XC |
| Тип велосипеда | Гірські |
| Тип вилки | Пружинно-еластомірна |
| Тип втулки | Касетна |
| Тип гальм | Диск. гідравліка |
| Хід вилки | 100 мм |
| Колір | Blue |
| Шатуни | Samox |
- Ціна: 32 663 ₴






