Велосипед гравійний Kona Rove AL/DL, 28", 2024, Plum, 50 см (KNA B36RVAD50)




Велосипед гравійний Kona Rove AL/DL, 28", 2024, Plum, 50 см (KNA B36RVAD50)
Вас цікавить гравій, але ви не зовсім впевнені, як часто ви справді хочете розширювати свої горизонти за межами асфальтованої дороги. Для цього, друже, і призначений Rove AL/DL.
Це гравійний/туристський/універсальний кінь. У ньому є все, що вам потрібно для швидкої та комфортної їзди. Це ідеальний велосипед для поїздок на роботу, пригод у вихідні або для глибшого занурення в тривалі тури.
Особливості Kona Rove AL/DL:
- 28"-дюймові колеса достатньо великі та надійні, щоб ви могли зручно їздити гравійною дорогою.
- Легка та водночас міцна алюмінієва рама.
- Трансмісія на 9 передач дозволяє швидко їхати по рівних ділянках і легко підніматися на пагорби.
- Механічні гальма забезпечать швидке та надійне гальмування.
Щоб пришвидшити виробництво та постачання велосипедів, виробники мають право корегувати їх специфікаціі та не попереджувати вчасно про це магазини. Майте на увазі, що комплектація велосипеда може відрізнятися від вказаної в характеристиках та на фото. Щоб отримати детальну інформацію стосовно специфікаціі, звертайтеся до наших консультантів!
Придбати Kona Rove AL/DL, 28, 2024, Plum, 50 (KNA B36RVAD50) можна за вигідною ціною на нашому сайті forcamp.in.ua з доставкою по всій Україні.
Якщо у вас виникли запитання, телефонуйте за номером: 097-938-66-80. Ми завжди раді допомогти з вибором найкращого товару!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KONA |
| Країна виробник | Канада |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд вилки | Kona |
| Виделка | Kona Project Two Aluminum Disc |
| Вінос | Kona Road |
| Втулки | Передня Formula 100x9 мм; Задня Formula 135x10 мм |
| Гальмівні ручки | Shimano Sora |
| Гарантійний термін, міс. | 12 |
| Гріпси | Kona Cork Tape |
| Діаметр колеса | 28" (700С) |
| Для кого велосипед? | Чоловічі, Жіночі |
| Заднє гальмо | Tektro Spyre C Mechanical / Tektro TR160mm (centerlock) |
| Задній перемикач | Shimano Sora |
| Касета | Shimano HG400 or HG200 11-34t 9spd |
| Кількість швидкостей | 18 (2x9) |
| Ланцюг | KMC X9 |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Модельний ряд | Kona Rove |
| Ободи | WTB ST i23 TCS 2.0 |
| Обладнання | Shimano Sora |
| Педалі | відсутні |
| Переднє гальмо | Tektro Spyre C Mechanical / Tektro TR160mm (centerlock) |
| Передній перемикач | Shimano Sora |
| Покришки | Maxxis Rambler 700x40c |
| Стать | Універсальні |
| Підвіска | Ригід |
| Підсідельний штир | Kona Thumb w/Offset 27.2mm |
| Розмір рами | S |
| Рама | Kona 6061 Aluminum Butted |
| Рост | 157 - 170 см |
| Кермо | Kona Road |
| Рульова колонка | Feimin FP-H863 |
| Ручки перемикання | Shimano Sora |
| Рік | 2024 |
| Сідло | Kona Road |
| Тип велосипеда | Гравійні |
| Тип вилки | Ригідна |
| Тип втулки | Касетна |
| Тип гальм | Диск. механіка |
| Хід вилки | без амортизації |
| Колір | Plum |
| Шатуни | Prowheel Ounce |
- Ціна: 35 822 ₴

