Велосипед гравійний Kona Libre, 28", 2024, Green, 50 см (KNA B35LB50)





Велосипед гравійний Kona Libre, 28", 2024,
Ви належите до тих райдерів, які хочуть чогось прогресивного, що добре працює на типовій місцевості. Дорога? Гравій? Singletrack? Libre бере традиційне і перевертає його на бік, щоб зробити ваші поїздоки дуже веселими.
Він легший, ніж ваш старий «гравійник» і має більш агресивну геометрію, тому, коли ви вирішите проскочити тротуар, ви можете посміятися, пробираючись нетореною дорогою без вибачень. Він доступний, трохи дивний і саме такий, як ми хочемо, щоб наш гравійний велосипед відчувався.
Особливості Kona Libre:
- Основа виконана у вигляді алюмінієвої рами сплава 6061 та карбонової вилки - таке рішення максимально знизило вагу із збереженням високої міцності.
- Застосування трансмісії SRAM Apex зробить зміну передач плавною і точною. 28-дюймові колеса обладнані ободами WTB та покришками Maxxis Rambler Silkshield TR 700x45c. Потужна зупинка доступна з гальмівною системою TRP HDC.
- Фахівці Kona передбачили анатомічне сидіння WTB Volt і зручне кермо Kona Road - важливі деталі для комфорту райдера.
Щоб пришвидшити виробництво та постачання велосипедів, виробники мають право корегувати їх специфікаціі та не попереджувати вчасно про це магазини. Майте на увазі, що комплектація велосипеда може відрізнятися від вказаної в характеристиках та на фото. Щоб отримати детальну інформацію стосовно специфікаціі, звертайтеся до наших консультантів!
Придбати Kona Libre, 28, 2024, можна за вигідною ціною на нашому сайті forcamp.in.ua з доставкою по всій Україні.
Якщо у вас виникли запитання, телефонуйте за номером: 097-938-66-80. Ми завжди раді допомогти з вибором найкращого товару!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KONA |
| Країна виробник | Канада |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд вилки | Kona |
| Виделка | Kona Libre Carbon fork |
| Вінос | Kona Road |
| Втулки | Передня Formula 100x12mm / Задня Formula 142x12mm |
| Гальмівні ручки | SRAM Apex |
| Гарантійний термін, міс. | 12 |
| Гріпси | Kona Cork Tape |
| Діаметр колеса | 28" (700С) |
| Для кого велосипед? | Чоловічі, Жіночі |
| Заднє гальмо | TRP HDC711C Mechanical / Hydraulic / TRP TR160mm |
| Задній перемикач | SRAM Apex |
| Касета | SRAM PG1130 11-42t 11spd |
| Кількість швидкостей | 11 (1x11) |
| Ланцюг | SRAM PC1110 |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Модельний ряд | Kona Libre |
| Ободи | WTB ST i23 TCS 2.0 |
| Обладнання | SRAM Apex |
| Педалі | відсутні |
| Переднє гальмо | TRP HDC711C Mechanical / Hydraulic / TRP TR160mm |
| Передній перемикач | відсутній |
| Покришки | Maxxis Rambler Silkshield TR 700x45c |
| Стать | Універсальні |
| Підвіска | Ригід |
| Підсідельний штир | Kona Thumb w/Offset 31.6mm |
| Розмір рами | S |
| Рама | Kona 6061 Aluminum Butted |
| Рост | 157 - 170 см |
| Кермо | Kona Road |
| Рульова колонка | FSA No.57B |
| Ручки перемикання | SRAM Apex |
| Рік | 2024 |
| Сідло | WTB Volt |
| Тип велосипеда | Гравійні |
| Тип вилки | Ригідна |
| Тип втулки | Касетна |
| Тип гальм | Диск. механіка |
| Хід вилки | без амортизації |
| Шатуни | SRAM Apex |
- Ціна: 63 635 ₴






