Драбина Colombo Ribaltino (G130LL3R)



Драбина Colombo Ribaltino
Драбина Colombo Ribaltino (G130LL3R) - практична, оригінальна та надійна. Максимальне навантаження - 120 кг. Ідеально підійде тим, хто цінує практичність, легкість у використанні, стильний дизайн та екологічність. Драбина має три зручних щаблі з рифленою поверхнею. Це гарантує безпеку ваших ніг при використанні драбини. Натуральний колір бука додасть елегантності та тепла вашому інтер'єру.
Особливості Colombo Ribaltino:
- Матеріал виготовлення - масив бука (не фарбований).
- Легко складається, компактна.
- Розміри (у складеному вигляді): 57 х 37 х 23 см.
- Розміри (у розкладеному вигляді): 57 х 34 х 43 см.
- Розміри щабля: 34 х 23 см.
Характеристики Colombo Ribaltino:
- Артикул: 931023
- Бренд: Colombo
- EAN код: 8003186104700
- Тип: Драбини
- Матеріал: Дерево
- Довжина у складеному стані: 57 см
- Довжина в розсунутому стані: 57 см
- Кількість ступенів: 3
- Ширина: 37 см
- Загальна висота: 57 см
- Висота майданчика: 57 см
- Вага: 4,1 кг
- Максимальне навантаження: 120 кг
- Країна-виробник товару: Італія
- Країна реєстрації бренду: Італія
- Гарантія: 12 місяців
- Робоча висота : 257 см
- Комплектація: Драбина
Ви можете купити Colombo Ribaltino за доступною ціною і з доставкою по всій Україні, оформивши замовлення на нашому сайті forcamp.in.ua.
Якщо виникли питання, дзвоніть нам за телефоном: 097-938-66-80, будемо раді проконсультувати та допомогти обрати товар, який найбільш підійде для вирішення саме Ваших потреб!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Colombo |
| Страна производитель | Италия |
| Материал | Дерево |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN код | 8003186104700 |
| Вес | 4,1 кг г |
| Высота площадки | 57 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина в розсунутому стані | 57 см |
| Длина в сложенном состоянии | 57 см см |
| Общая высота | 57 см |
| Комплектация | Драбина |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Количество ступеней | 3 |
| Максимальная нагрузка | 120 кг |
| Робоча висота | 257 см |
| Тип | Драбини |
| Ширина | 37 см мм |
- Цена: 2 899 ₴

