Лоток під інструменти для драбини Colombo (VAS001)



Описание
Характеристики
Информация для заказа
Лоток під інструменти для драбини Colombo
Багатофункціональний лоток під інструменти для драбини Colombo (VAS001) дозволяє під час роботи на драбині мати під рукою необхідний інструмент. Розміри 33 х 26,5 х 9,5 см.
Особливості Colombo:
- Закріплення лотку для інструменту на драбині не вимагає багато сил і часу.
- Лоток має гнізда і отвори для інструменту.
- Виготовлений з міцного пластику, який практичний і простий у догляді.
- Наявність лотку для інструментів дозволяє підвищити зручність роботи на висоті.
- Форма з'єднувальних частин забезпечує міцну фіксацію лотку на драбині.
Характеристики Colombo:
- Колір: Blue
- Артикул: 930889
- Бренд: Colombo
- EAN код: 8003186035608
- Тип: Драбини
- Матеріал: Пластик
- Вага: 0,45 кг
- Максимальне навантаження: 5,1 кг
- Країна-виробник товару: Італія
- Країна реєстрації бренду: Італія
- Гарантія: 12 місяців
- Додаткові характеристики: Розміри: 33 х 26,5 х 9,5 см
Ви можете купити Colombo за доступною ціною і з доставкою по всій Україні, оформивши замовлення на нашому сайті forcamp.in.ua.
Якщо виникли питання, дзвоніть нам за телефоном: 097-938-66-80, будемо раді проконсультувати та допомогти обрати товар, який найбільш підійде для вирішення саме Ваших потреб!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Colombo |
| Страна производитель | Италия |
| Материал | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN код | 8003186035608 |
| Вес | 0,45 кг г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Розміри: 33 х 26,5 х 9,5 см |
| Цвет | Blue |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Максимальная нагрузка | 5,1 кг |
| Тип | Драбини |
- Цена: 449 ₴

