Драбина Colombo Stark 6 щаблів (S109006W)





Драбина Colombo Stark 6 щаблів
Драбина Colombo Stark 6 щаблів (S109006W) - міцна, універсальна, легка, безпечна. Сертифікована відповідно до європейського стандарту якості EN131. Максимальне навантаження - 150 кг. Модель рекомендована як для професійного, так і для домашнього використання. Драбина обладнана захистом від випадкового складання. Драбина має шість щаблів з антиковзною структурою. Опорні ніжки мають пластиковий захист, який перешкоджає небажаному ковзанню. З цією драбиною ви можете працювати на висоті до 3,29 метри. За рахунок того,що основа виготовлена зі сталі,а щаблі з алюмінію, виріб міцний і надійний.
Особливості Colombo Stark 6:
- Шість щаблів з антиковзною структурою.
- Опорна арка безпеки.
- Опорні ніжки конструкції мають пластиковий протиковзний захист.
- Фіксатор, що унеможливлює випадкове закриття.
- Розмір (у складеному вигляді) - 201 х 51 x 9 см.
- Розмір (у розкладеному вигляді) - 189 х 51 x 111 см.
- Робоча висота (у розкладеному вигляді) - 329 см.
- Висота драбини (верхній щабель) - 109 см.
- Максимальне навантаження - 150 кг.
Характеристики Colombo Stark 6:
- Гарантия: 12 мес.
- Колір: Grey
- Артикул: 931026
- Бренд: Colombo
- EAN код: 8003186008602
- Тип: Драбини
- Матеріал: Алюміній + сталь з антикорозійним покриттям
- Довжина у складеному стані: 201 см
- Довжина в розсунутому стані: 189см
- Кількість ступенів: 6
- Ширина: 51 см
- Загальна висота: 201 см
- Висота майданчика: 129 см
- Вага: 9 кг
- Максимальне навантаження: 150 кг
- Країна-виробник товару: Італія
- Країна реєстрації бренду: Італія
- Гарантія: 12 місяців
- Робоча висота : 329 см
- Додаткові характеристики: Драбина сертифікована згідно з європейським стандартом якості EN131
- Комплектація: Драбина
Ви можете купити Colombo Stark 6 за доступною ціною і з доставкою по всій Україні, оформивши замовлення на нашому сайті forcamp.in.ua.
Якщо виникли питання, дзвоніть нам за телефоном: 097-938-66-80, будемо раді проконсультувати та допомогти обрати товар, який найбільш підійде для вирішення саме Ваших потреб!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Colombo |
| Страна производитель | Италия |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN код | 8003186008602 |
| Вес | 9 кг г |
| Высота площадки | 129 см |
| Гарантия | 12 мес. |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина в розсунутому стані | 189см |
| Длина в сложенном состоянии | 201 см см |
| Додаткові характеристики | Драбина сертифікована згідно з європейським стандартом якості EN131 |
| Общая высота | 201 см |
| Цвет | Grey |
| Комплектация | Драбина |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Количество ступеней | 6 |
| Максимальная нагрузка | 150 кг |
| Материал | Алюміній + сталь з антикорозійним покриттям |
| Робоча висота | 329 см |
| Тип | Драбини |
| Ширина | 51 см мм |
- Цена: 3 799 ₴

