Подушка самонадувна Trimm Gentle Plus uni




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Подушка самонадувна Trimm Gentle Plus
Зручна самонадувна подушка, має спеціальну форму для додаткового комфорту. Добре підходить для кемпінгу та подорожей.
Призначення: подорожі Карпатами, кемпінг
Особливості Trimm Gentle Plus:
- компактна
- легка
- самонадувна
Характеристики Trimm Gentle Plus:
- Матеріал: 70 D поліестер, термопластичний поліуретан
- Вентиль: пластик
- Густина піноподібного матеріалу: 19 - 20 кг/м3
- Розміри: 50 × 32 см
- Розміри в складеному вигляді: 30 × 11 см
- Вага: 250 г
Ви можете купити Trimm Gentle Plus за доступною ціною і з доставкою по всій Україні, оформивши замовлення на нашому сайті forcamp.in.ua.
Якщо виникли питання, дзвоніть нам за телефоном: 097-938-66-80, будемо раді проконсультувати та допомогти обрати товар, який найбільш підійде для вирішення саме Ваших потреб!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Trimm |
| Страна производитель | Чехия |
| Пользовательские характеристики | |
| Вентиль | пластик |
| Густина піноподібного матеріалу | 19 - 20 кг/м3 |
| Материал | 70 D поліестер, термопластичний поліуретан |
| Размер | UNI |
| Розміри | 50 × 32 см |
| Розміри в складеному вигляді | 30 × 11 см |
- Цена: 840 ₴

