Драбина Colombo Woody Plus 4 щаблі (S130LL4W)



Драбина Colombo Woody Plus 4 щаблі
Драбина Colombo Woody Plus 4 щаблі (S130LL4W) - практична, оригінальна та надійна. Максимальне навантаження - 120 кг. Ідеально підійде тим, хто цінує практичність, легкість у використанні, стильний дизайн та екологічність. Драбина має чотири зручних не слизькі щаблі. Це гарантує безпеку ваших ніг при використанні драбини. Складані щаблі забезпечують мінімальну товщину та максимальну компактність. Завдяки цій особливості, товщина драбини у складеному вигляді лише 15 см, тому у вас не виникне проблем із місцем для її зберігання. Натуральний колір бука додасть елегантності та тепла вашому інтер'єру.
Виготовлена в Італії.
Особливості Colombo Woody Plus 4:
- Матеріал виготовлення - масив бука (не фарбований).
- Легко складається, компактна.
- Розміри (у складеному вигляді): 139 х 38 х 15 см.
- Розміри (у розкладеному вигляді): 117 х 76 х 38 см.
- Розміри щабля: 31 х 21 см.
Характеристики Colombo Woody Plus 4:
- Артикул: 930887
- Бренд: Colombo
- EAN код: 8003186104502
- Тип: Драбини
- Матеріал: Дерево
- Довжина у складеному стані: 139 см
- Довжина в розсунутому стані: 117 см
- Кількість ступенів: 4
- Ширина: 38 см
- Загальна висота: 76 см
- Висота майданчика: 76 см
- Вага: 5 кг
- Максимальне навантаження: 120 кг
- Країна-виробник товару: Італія
- Країна реєстрації бренду: Італія
- Гарантія: 12 місяців
- Робоча висота : 276 см
- Комплектація: Драбина
Ви можете купити Colombo Woody Plus 4 за доступною ціною і з доставкою по всій Україні, оформивши замовлення на нашому сайті forcamp.in.ua.
Якщо виникли питання, дзвоніть нам за телефоном: 097-938-66-80, будемо раді проконсультувати та допомогти обрати товар, який найбільш підійде для вирішення саме Ваших потреб!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Colombo |
| Страна производитель | Италия |
| Материал | Дерево |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN код | 8003186104502 |
| Вес | 5 кг г |
| Высота площадки | 76 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина в розсунутому стані | 117 см |
| Длина в сложенном состоянии | 139 см см |
| Общая высота | 76 см |
| Комплектация | Драбина |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Количество ступеней | 4 |
| Максимальная нагрузка | 120 кг |
| Робоча висота | 276 см |
| Тип | Драбини |
| Ширина | 38 см мм |
- Цена: 3 499 ₴

