Чохол для тенісного столу Joola (19900)




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Чохол для тенісного столу Joola
Чохол для тенісного столу Joola (19900) має водозахисне покриття. Має легку і швидку збірку завдяки шнурам, які можна закріпити по краях.
Характеристики Joola:
- Гарантія: 1 місяць
- Країна реєстрації бренду: Німеччина
- Країна-виробник товару: Китай
- Габарити упаковки: 31 х 38 х 7 см
- Вага в упаковці: 1,4 кг
- Вага: 1,3 кг
- Комплект поставки: Чохол
- Додаткові характеристики: Водозахисне покриття
- Вид: Чохол
- Бренд: Joola
- Артикул для отображения на сайте: 930825
- Назва: Чохол для тенісного столу Joola (19900)
- Стара ціна: 1899.00
- Ціна: 1699.00
- Артикул: 930825
- EAN код: 4002560199008
- Застосування: Для закритих приміщень
Ви можете купити Joola за доступною ціною і з доставкою по всій Україні, оформивши замовлення на нашому сайті forcamp.in.ua.
Якщо виникли питання, дзвоніть нам за телефоном: 097-938-66-80, будемо раді проконсультувати та допомогти обрати товар, який найбільш підійде для вирішення саме Ваших потреб!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Joola |
| Страна производитель | Китай |
| Применение | для закрытых помещений |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN код | 4002560199008 |
| Артикул для отображения на сайте | 930825 |
| Вес | 1,3 кг г |
| Вага в упаковці | 1,4 кг |
| Вид | Чохол |
| Габарити упаковки | 31 х 38 х 7 см |
| Гарантія | 1 місяць |
| Додаткові характеристики | Водозахисне покриття |
| Комплект поставки | Чохол |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Назва | Чохол для тенісного столу Joola (19900) |
| Стара ціна | 1899 |
| Ціна | 1699 |
- Цена: 1 899 ₴

