Тенісний стіл Joola Mini Blue (19100)



Тенісний стіл Joola Mini Blue
Тенісний стіл Joola Mini - це дуже весело. Стіл у мініформаті можна легко встановити будь-де та будь-коли. Стіл має механізм складання, тому його можна легко переносити.
У комплект постачання входить сітка для настільного тенісу з практичним затискним механізмом.
Торгова марка Joola один із найстаріших виробників у світі настільного тенісу. Заснована в Німеччині в 1952 році як виробник столів для настільного тенісу. На сьогоднішній час фірма випускає весь спектр тенісного обладнання, від ракеток до тенісних тренажерів. ТМ JOOLA є спонсором найбільших турнірів у світі, включаючи Олімпійські ігри, Чемпіонати світу та USA NTTC.
Умови використання і зберігання тенісних столів для гри в приміщенні ТМ Joola: Стіл для настільного тенісу рекомендується розміщувати лише в сухих приміщеннях з вологістю до 60%, з гарною циркуляцією повітря. Слід уникати впливу сонячних променів і не експлуатувати на вулиці під сонцем та дощем. Для більшої довговічності та зберіганні в чистоті ігрової поверхні рекомендується покривати тенісні столи чохлом.
Характеристики Joola Mini Blue:
- Гарантія: 24 місяці
- Країна реєстрації бренду: Німеччина
- Країна-виробник товару: Китай
- Габарити упаковки: 5,5 х 49 х 94 см
- Вага в упаковці: 9 кг
- Вага: 6,48 кг
- Розмір: 90 х 45 х 76 см
- Комплект поставки: Стіл
Сітка - Матеріал сітки: Нейлон
- Наявність сертифіката ITTF: Ні
- Вид: Столи
- Колір поверхні стола: Синій
- Матеріал стільниці: МДФ
- Товщина стільниці: 5 мм
- Тип кріплення сітки: Гвинтове кріплення
- Бренд: Joola
- Артикул для отображения на сайте: 930776
- Назва: Тенісний стіл Joola Mini Blue (19100)
- Стара ціна: 5199.00
- Ціна: 4699.00
- Артикул: 930776
- EAN код: 4002560191002
- Колір сітки: Чорний
- Регульований натяг сітки: Немає
- Конструкція: Складана
- Клас: Аматорські
- Застосування: Для закритих приміщень
Ви можете купити Joola Mini Blue за доступною ціною і з доставкою по всій Україні, оформивши замовлення на нашому сайті forcamp.in.ua.
Якщо виникли питання, дзвоніть нам за телефоном: 097-938-66-80, будемо раді проконсультувати та допомогти обрати товар, який найбільш підійде для вирішення саме Ваших потреб!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Joola |
| Страна производитель | Китай |
| Применение | для закрытых помещений |
| Материал столешницы | МДФ |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN код | 4002560191002 |
| Артикул для отображения на сайте | 930776 |
| Вес | 6,48 кг г |
| Вага в упаковці | 9 кг |
| Вид | Столи |
| Габарити упаковки | 5,5 х 49 х 94 см |
| Гарантія | 24 місяці |
| Класс | Аматорські |
| Колір поверхні стола | Синій |
| Колір сітки | Чорний |
| Комплект поставки | Стіл<br /> Сітка |
| Конструкция | Складная |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Матеріал сітки | Нейлон |
| Назва | Тенісний стіл Joola Mini Blue (19100) |
| Наявність сертифіката ITTF | Нет |
| Регульований натяг сітки | Немає |
| Размер | 90 х 45 х 76 см |
| Стара ціна | 5199 |
| Тип кріплення сітки | Гвинтове кріплення |
| Толщина столешницы | 5 мм |
| Ціна | 4699 |
- Цена: 5 199 ₴

