Горизонтальна лава Toorx Flat Bench WBX 65 (WBX-65)
-10%





У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Горизонтальна лава Toorx Flat Bench WBX 65
Горизонтальна лава Toorx Flat Bench WBX 65 (WBX-65) призначена для виконання в домашніх умовах вправ із гантелями або штангою. Дана модель може використовуватись як окремий тренажер, так і в поєднанні зі стійкою для присідань Toorx Squat Stand WBX 50 (WBX-50).
Особливості Toorx Flat Bench WBX 65:
- Максимальне навантаження на лаву, враховуючи вагу користувача - 320 кг.
Характеристики Toorx Flat Bench WBX 65:
- Гарантія: 12 місяців
- Країна реєстрації бренду: Італія
- Країна-виробник товару: Китай
- Габарити упаковки: 135 x 40 x 16 см
- Вага в упаковці: 13 кг
- Розміри: 123 x 52 x 40 см
- Вага: 12 кг
- Додаткові характеристики: Розміри сидіння - 123 x 28 x 5 см
Сталевий каркас із профільних труб розміром 50/70 x 50 x 2 мм
Стійке до подряпин порошкове фарбування - Максимальне навантаження: 320 кг
- Клас: Home line (для домашнього використання)
- Тип навантаження: На вільних вагах
- Призначення: Багатофункційні
- Вид: Лави
- Артикул: 930723
- Ціна: 6499.00
- Стара ціна: 7199.00
- EAN код: 8029975996165
- Код виробника товару (MPN): WBX-65
- Назва: Горизонтальна лава Toorx Flat Bench WBX 65 (WBX-65)
- Бренд: Toorx
Ви можете купити Toorx Flat Bench WBX 65 за доступною ціною і з доставкою по всій Україні, оформивши замовлення на нашому сайті forcamp.in.ua.
Якщо виникли питання, дзвоніть нам за телефоном: 097-938-66-80, будемо раді проконсультувати та допомогти обрати товар, який найбільш підійде для вирішення саме Ваших потреб!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Toorx |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN код | 8029975996165 |
| Вес | 12 кг г |
| Вага в упаковці | 13 кг |
| Вид | Лави |
| Габарити упаковки | 135 x 40 x 16 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Розміри сидіння - 123 x 28 x 5 см<br /> Сталевий каркас із профільних труб розміром 50/70 x 50 x 2 мм<br /> Стійке до подряпин порошкове фарбування |
| Класс | Home line (для домашнього використання) |
| Код виробника товару (MPN) | WBX-65 |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальная нагрузка | 320 кг |
| Назва | Горизонтальна лава Toorx Flat Bench WBX 65 (WBX-65) |
| Назначение | Багатофункційні |
| Розміри | 123 x 52 x 40 см |
| Стара ціна | 7199 |
| Тип нагрузки | На вільних вагах |
| Ціна | 6499 |
- Цена: 6 479,10 ₴

